Adventní kalendáře

Aktuálně nejoblíbenější produkt z kategorie adventní kalendáře je LEGO® 60352 City Adventní kalendář, které seženete již od 378 Kč u prodejce Pompo.cz. Celkem můžete vybírat adventní kalendáře z 746 nabídek od mnoha ověřených prodejců. Levně u nás pořídíte i další zboží z kategorie sváteční dekorace. Vaše nákupy vyřídíte pohodlně online.
s hračkami Lego City pro kluky

Připrav se na 24 dní plných překvapení se sadou Adventní kalendář LEGO® City! Otevři každý den jedny dvířka a objev, co se skrývá uvnitř. Je to unikátní vozidlo, nová LEGO...

adventní kalendář pro holky

Jak odpočítávat dny do Vánoc? S pohádkovým adventním kalendářem! Každý den nové překvapení - a je jich tam celkem 24. Pokud mají vaše děti rády Barbie, tohle je ten pravý dárek.

638 - 1 099 Kč v 41 obchodech

Disney Adventní kalendář

70 %
(1 hodnocení)

Vstupte do kouzelného světa pohádek a zpříjemněte si čekání na Vánoce s oblíbenými animovanými hrdiny od Disneyho! Těší se na vás Aristokočky, Úžasňákovi, medvídek Pú, myšák...

Barbie Adventní kalendář GXD64

100 %
(1 hodnocení)
panenky Barbie pro holky

Adventní kalendář Barbie obsahuje 24 stylových doplňků a jednu ikonickou panenku. Zpříjemněte vašim dětem čekání na Vánoce a uveďte je do světa módy s oblíbenou Barbie.

473 - 1 228 Kč v 28 obchodech
Filtrovat zboží (746 produktů)
Cena
Výrobce
Zobrazit více možností (225)
Druh
Zobrazit více možností (11)
Série
Určení
Značka