Popis

AEG KDK911423M

Odhalte nové dimenze chuti
Naše vakuovací zásuvka vám umožní zatavit potraviny, abyste i doma mohli připravovat pokrmy jako profesionálové – pomocí vakuového vaření. Metoda SousVide v surovinách uchová skutečnou chuť, správnou míru vlhkosti i cenné živiny.

Pomocí metody SousVide připravíte i doma jídlo jako profesionál  
Vakuové vaření se používá ve špičkových restauracích, kde hosté očekávají ty nejchutnější pokrmy. Vakuovací zásuvka na zatavování potravin vám umožní, abyste se v domácích podmínkách stali profesionálním kuchařem. Vakuum v jídle uchová chuť, vlhkost i důležité živiny.  

Záruka perfektní kvality
Připravte a zatavte suroviny pro váš pokrm tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Můžete si být jisti, že čerstvost a chuť zůstane uchována, a tak svým hostům vždy naservírujete tu největší pochoutku.

Vakuové zatavení nabízí lepší kontrolu nad přípravou jídel 
Vynikající zážitek z jídla vyžaduje dokonalou kontrolu, kterou vám poskytne profesionální způsob vakuového zatavení a vaření potravin. Ingredience si můžete připravit a zatavit v předstihu, abyste se mohli věnovat hostům, a přesto budete mít jistotu, že jejich přirozená chuť a čerstvost zůstane zachována až do servírování na stůl. 
  
Dostaňte z potravin maximum chuti
Uchovejte v surovinách více vlhkosti a umocněte dochucení díky vaření ve vakuu. Pomůže vám vakuová zásuvka, s níž potraviny zatavíte, a tak v nich uchováte všechny chutě i živiny.

Vakuová zásuvka na zatavování potravin uchovává jejich vlhkost a zvýrazní chuť i texturu 
Díky vakuové zásuvce na zatavování potravin můžete profesionálně zatavit potraviny do všech standardních, na trhu dostupných potravinových sáčků, ať už za účelem jejich uložení, nebo k přípravě v troubě s funkcí Sous Vide. Díky 100% odsátí vzduchu si potraviny uchovají maximální vlhkost a lépe se propojí s kořením a dalšími dochucovadly. 
 
Vakuová zásuvka na zatavování umožňuje uchovávat potraviny mnohem déle čerstvé 
Skuteční gurmáni upřednostňují použití nejčerstvějších surovin. Vakuové zatavení je nejspolehlivějším způsobem uchování maximální čerstvosti Tato profesionální vakuová zásuvka na zatavování potravin šetrně odsaje veškerý vzduch ze sáčku, čímž uchová čerstvost až třikrát déle než při běžném uložení v chladničce. 
  
Méně času, více chuti
Vytvořte autentický chuťový zážitek za zlomek doby tradičního marinování. Vložte potraviny a koření do vakuové zásuvky, zavřete víko a stiskněte tlačítko. Tato metoda je navržena tak, aby vytvořila ty nejlepší chutě.

Výkon
Vnitřní objem (l): 8

Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 141x560x550
Rozměry VxŠxH (mm): 72x408x276

Ostatní
PNC: 947 727 282
Napájecí napětí (V): 220/240
EAN kód produktu: 7332543495047

 Informační list AEG KDK911423M
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AEG
Barva stříbrná , nerez

Podobné produkty