Afikim Afiscooter S3 105 Ah, široké pneu

0 %
(0 hodnocení)

Afikim Afiscooter S3 105 Ah, široké pneu

0 %
(0 hodnocení)

Popis

Afikim Afiscooter S3 105 Ah, široké pneu

Elektrická tříkolka Afiscooter S3 model (model 2021)
Nový model (2021) elektrického skútru bez řidičáku Afiscooter S3 má výborné jízdní vlastnosti i v náročném terénu. Zároveň je velmi bezpečný a komfortní, což potvrzuje i ocenění Red Dot Design. Značka Afikim vyrábí skútry už více než 25 let a je velmi populární v USA a západních zemích. Skútr se hodí se pro jízdu městem i přírodou, je ideální také na výlety. Můžete si vybrat z několika barevných variant: červená, grafitově šedá, modrá a stříbrná. Je dostupný i ve variantě s dvojsedačkou, vhodné pro dva jezdce. Tříkolka pro seniory a hendikepované má výbornou manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení. Pokud preferujete stabilitu, doporučujeme jeho příbuzný model Afiscooter S4.

Pro bezpečnou jízdu i za snížené viditelnosti je středně velká  elektrická tříkolka vybavena silným LED světlometem, směrovými a zadními brzdovými světly i přehledným podsvíceným ovládacím panelem. Komfort zajišťuje kvalitně zpracovaná ergonomická sedačka, přehledný displej s vysokorychlostním duálním USB nabíjecím portem.

Má výkonný motor 1400 W. Na jedno nabití ujede 45–50 km a dosahuje maximální rychlosti 12–15 km/hod v souladu s českou legislativou. Na jeho dojezdovou vzdálenost má vliv terén, kapacita baterie i váha jezdce. Volit můžete ze dvou kapacit baterie 75 Ah nebo 105 Ah. Má vysokou nosnost 200 kg (včetně jezdce). Díky malému poloměru otáčení se velmi dobře ovládá. Skútr Afiscooter S3 splňuje nejpřísnější mezinárodní normy a certifikace.

Skútr bez řidičáku se snadným ovládáním, které zvládne každý. Je vhodný pro seniory i hendikepované. Je ideální pro osoby, které nemají nebo přišli řidičské oprávnění, ale stále stojí o svobodu pohybu. Ovládání je oboustranné, jak pro leváky tak praváky. Elektrickou čtyřkolku lze ovládat i jednou rukou. Na zakázku lze skútr upravit na nožní ovládání. Sedadlo je ortopedické, má nastavitelnou výšku a sklopné područky pro pohodlí na dlouhých cestách.

Afiscooter S3 je dostupný v několika provedeních. Skútr se střechou chrání řidiče dobře před povětrnostními vlivy, např. před deštěm. Skútr se širokými pneumatikami je vhodný pro jízdu v náročnějším terénu. Tělo skútru je vyrobené z odolných plastů. Odolný gumový nárazník a zesílený rám pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. V uzamykatelné přihrádce si můžete bezpečně ukrýt vaše cennosti.

Svoboda pohybu je oficiálním partnerem českého zastoupení společnosti Afikim. Na skútry poskytujeme záruku 24 měsíců a 6 měsíců na kapacitu baterie. Kromě prodeje zajišťujeme také servis skútrů v zázemí vlastního servisu a rádi vám kdykoliv pomůžeme. Při předávání skútru vás důkladně zaškolíme. Ke každému skútru dostanete od nás dárky: držák na hole a reflexní vestu. Zaškolení a doprava zdarma op celé ČR!
Parametry elektrického skútru Afiscooter S3

- Celková délka: 155 cm

- Celková šířka: 68 cm

- Celková výška: 125 cm bez střechy / 164 cm se střechou

- Světlá výška: 12,5 cm

- Hmotnost: 153 kg s baterií

- Nosnost: 200 kg vč. řidiče

- Dojezd: 45-50 km

- Maximální rychlost: 10-15 km/h

- Max. úhel stoupání: 8° (15%) 15 km/h, 11° (20%) 12 km/h

- Poloměr otáčení: 143 cm

- Šířka sedadla: 51 cm

- Typ pneumatiky: vzduchové (1.7 bar)

- Pneumatiky – přední: 3-10 palců

- Pneumatiky – zadní: 3.50-10 palců

- Typ baterie: 12 V/75 Ah, max. / 12 V/85 Ah, max. / 12 V/105 Ah, max.

- Pohonná jednotka: pohon zadních kol / 24V DC motor / 1.400W

- Controller: SD 140A

- Nabíječka: 8 Amp

- Barva: modrá / grafitově šedá / stříbrná / červená

Certifikáty
Skútry jsou navrženy s ohledem na bezpečnost řidiče a podle mezinárodních norem.

- Certifikát ISO ISO 9001: 2015

- Certifikát CE-12184 pro provoz v Evropě

- Certifikát EN 12184

- Schválení FDA pro provoz USA

Záruka

- 24 měsíců na funkčnost vozíku a baterie

- 6 měsíců na kapacitu baterie / 24 měsíců na funkčnost

Letáky / Návody
Český návod k obsluze dodáváme ke každému elektrickému skútru zakoupenému z oficiální distribuce pro Českou a Slovenskou republiku.

 
Zobrazit více