Akinu hračka pro kočky nalepovací kulička se šantou

90 %
(3 hodnocení)
Akinu

Akinu hračka pro kočky nalepovací kulička se šantou

90 %
(3 hodnocení)
Akinu

Popis

Akinu hračka pro kočky nalepovací kulička se šantou

Šanta kočičí je bylinka, která má na kočky blahodárné účinky. Kočičky její vůně uklidňuje a dodává jim pocit pohody. Toto neškodné „kočičí opojení“ je skvělým způsobem, jak vaši kočku potěšit a nabídnout jí novou formu zábavy.

Akinu kulička na stěnu se šantou kočičí díky své vůni kočičku zaručeně zaujme.

Naše kulička na stěnu je ideální kombinací šanty kočičí a hračky. Kuličku lze snadno přilepit na stěnu díky silné oboustranné pásce a průhledný kryt vám umožní korigovat, kolik času kočka hraním tráví.

Šanta kočičí má výraznou chuť a příjemnou vůni, která díky látce nepetalakton způsobuje u koček uvolnění svalů a navození příjemného stavu relaxace. Kočička se tedy pomocí otírání o kuličku nebo jejím olizováním uvolní a během několika desítek minut zpravidla upadá do klidného spánku. Šanta kočičí je navíc naprosto neškodná a nezpůsobuje žádné negativní vedlejší účinky.

Proč vaší kočce pořídit Akinu kuličku na stěnu se šantou kočičí?

- blahodárné uklidňující účinky

- zmírňuje pocit stresu

- nový typ zábavy pro vaši kočku

- jednoduchá aplikace hračky

Vhodné pro: všechny kočky

Víte, že:

šanta kočičí není pouze oblíbenou bylinkou mezi kočkami, ale má také své místo v gastronomii? Její kořenité aroma a chutné listy ji činí zajímavou přísadou v různých pokrmech. Tato bylinka dokonce podporuje trávení jídla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Akinu