97 %
(81 hodnocení)
Albi 7 let 2 - 5 rodinné 45 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(81 hodnocení)
Albi 7 let 2 - 5 rodinné 45 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Albi Karak Regent

Popis produktu
Vychutnejte si svou oblíbenou strategickou stolní hru zase o něco více! Toto rozšíření vnese do hry nové postavy, více nepřátel, další díly labyrintu, a hlavně nový herní režim. Kdo se zhostí role padlého vládce Karaku a navrátí mu jeho sílu? Vydejte se do temného labyrintu pod hradem a užijte si hru obohacenou o nové prvky.

Seznamte se s pánem Karaku
Přemýšleli jste, kde se v Karaku vlastně vzali oživlí kostlivci a drak? Odpověď najdete ve starých svitcích vyprávějících o krutém panovníkovi, za jehož vlády trpěla celá země. Našli se však hrdinové, kteří se do hradu vydali, a ačkoliv o nich nikdo už neslyšel, pán Karaku zmizel. Jelikož ale využíval temnou magii, uvázl mezi světem živých a mrtvých. Nyní čeká na svůj návrat k moci. Pomůžete mu vrátit se do jeho temného hradu?

 

Nová varianta hry
Toto rozšíření základní hry vám umožní zahrát si zcela nový herní režim, v němž se jeden z hráčů stane legendárním pánem Karaku. Tento herní režim do hry vnáší více napětí, ale zároveň hru udržuje déle vyrovnanou. Pokud už základní hru ovládáte „levou zadní“, z tohoto herního režimu budete nadšeni.

 

Řada rozšiřujících prvků

Rozšíření můžete využít i jako obohacení základní hry. Do ní vnese hned několik nových prvků – čtyři postavy, dvě místnosti, nové díly labyrintu i nové nepřátele. Princip hry zůstává stejný, jako v základní verzi. K vítězství tak budete potřebovat dostatek strategických schopností a logického uvažování.

 

Dokumenty

Pravidla - Albi Karak - Regent.pdf
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 7 let
Počet hráčů 2 - 5
Typ rodinné
Délka hry 45 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2020
Deskové ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty