94 %
(31 hodnocení)
Albi 6 let 3 - 4 deskové 30 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(31 hodnocení)
Albi 6 let 3 - 4 deskové 30 min
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Albi Osadníci z Katanu Junior

Bylo nebylo... Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů.

V této hře se stanete vůdcem jedné z nich. Budete stavět pirátská doupata, získávat zásoby, prohánět se na rychlých lodích a také obchodovat s ostatními piráty. Ale pozor, po ostrovech se také potuluje zákeřný duch černého piráta, který vám s chutí naruší vaše plány. Proto se vydejte vstříc dobrodružství a staňte se největším pirátem celého souostroví.

Většina z vás už určitě slyšela o hře Osadníci z Katanu, která byla poprvé vydána v roce 1995 a od té doby ji hrají lidé úplně na celém světě. Základní hra Osadníci z Katanu je vhodná pro hráče asi od deseti let. Tato nová juniorská verze otevírá úžasný svět Osadníků dětem již od šesti let.

Hra obsahuje: herní plán, 28 lodí, 28 doupat, 90 žetonů zásob, 16 kartiček s papouškem, 4 přehledové karty, kostku a pravidla.

 

 

Počet hráčů: 3 - 4
Věk: 6+
Doba hraní: 30 minut

Hra je v češtině

 

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 6 let
Počet hráčů 3 - 4
Typ deskové
Délka hry 30 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2007
Deskové ano
Zobrazit více parametrů