79 %
(26 hodnocení)
0.25 l Nano čištění dlaždic
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
79 %
(26 hodnocení)
0.25 l Nano čištění dlaždic
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alori čistič dlažby 250 ml

Čistič dlažby je určen speciálně pro odstraňování hluboko usazených nečistot z kameniny, žuly, tvrdého kamene, mramoru i keramické dlažby. V jediném kroku velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraní ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky. Díky obsaženým nano částicím nejen perfektně čistí, ale vytvoří na povrchu neviditelnou vrstvu, která má samočisticí účinek.

Velmi lehce odstraníte biologické nečistoty, oxidaci, minerální, vápenaté a solné usazeniny ale také řasy, sinice, mech, hmyz nebo kyselou mastnotu.

Celé balení vydrží zhruba na 18m2.

Návod k použití: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíte spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací! Naneste kapalinu na houbičku. Pomocí houbičky aplikujte na čištěný povrch. Nechte 5-15 minut působit (na silnou vrstvu můžete použít kartáč). Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.

Proč koupit:

Účinný i bez drhnutí podkladu
Obsahuje nano částice
Nepoškodí povrch
Velmi lehké použití
Nižší spotřeba + delší výdrž lahve
Bez fosfátů, silikonů a parabenů
Samočisticí efekt

Zaujal vás tento produkt a chcete se na něco zeptat? Ptejte se na našem chatu, rádi vám odpovíme.
Zobrazit více

Parametry

Objem 0.25 l
Výrobce Nano
Typ čištění dlaždic
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky