83 %
(36 hodnocení)
0.25 l Nano Expert
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
83 %
(36 hodnocení)
0.25 l Nano Expert
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alori Nano čistič odsavačů par 250 ml

Čistič odsavačů par je určen k odstranění extrémně odolné špíny, mastnoty a biologických nečistot z povrchu nerezové oceli, smaltu, skla, hliníku. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném kroku velmi rychle, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky.

Návod k použití: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíte spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací! Naneste rovnoměrně na plochu. Nechte 5-10 minut působit. Setřete houbičkou. Doleštěte mikrovláknovou utěrkou. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.

Proč koupit:

Až o 80% vyšší účinnost než běžné čističe.
Účinný i bez drhnutí
Nepoškozuje podklad
Jednoduché použití
Odstraní i extrémně odolnou mastnotu
Neobsahuje parabeny, fosfáty ani silikony
Zobrazit více

Parametry

Objem 0.25 l
Výrobce Nano Expert
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky