0 %
(0 hodnocení)
černá Altra S membránou 361 g jarní/podzimní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
černá Altra S membránou 361 g jarní/podzimní
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Altra Lone Peak ALL-WTHR Mid Women

Turistická bota Altra Lone Peak ALL-WTHR Mid je mimořádně pohodlný model na horské stezky. Je vyrobena s membránou eVent®, která poskytuje dobrou ochranu proti rychlému promočení a zároveň zachovává příjemnou úroveň prodyšnosti. Stejně jako ostatní modely Altra má vysoce kvalitní svršek, podrážku, která zvládne i ten nejnáročnější terén, a měkkou a citlivou mezipodešev s nulovým dropem a dostatkem prostoru pro prsty, aby mohly zůstat v přirozené, nestlačené poloze.

Turistické boty Altra Lone Peak ALL-WTHR Mid byly vyrobeny tak, aby chránily před poškozením a zároveň udržovaly co nejnižší hmotnost a dostatečnou prodyšnost. Proto je svršek ze síťoviny s velkorysými výztuhami.

Rodíte se s nulovou kapkou. Proč tedy chodit s několika nebo dokonce několika milimetry kapky? Tímto principem se společnost Altra řídí od samého počátku, a proto mají všechny její boty stejné množství tlumení pod patou i pod špičkou. Konstrukce s nulovým dopadem nutí botu dopadat na střední část chodidla místo na patu, což ulevuje páteři, kolenům, kloubům a svalům. Nutí také ke správnému držení těla, což přispívá ke zdravějším návykům.

Standardem u obuvi Altra je také rozšířená špička, takzvaný Footshape™ Toe Box. Tím se zajistí, že prsty nebudou při turistice stlačeny a že budou zachovány přirozené mezery mezi prsty. Tím je také zajištěno, že špička zůstane v poloze, která poskytuje maximální stabilitu a výkon.

Mezipodešev turistické boty Altra Lone Peak ALL-WTHR Mid je EGO™. Je hustší a pružnější než pěna EVA, takže poskytuje účinné odpružení a správný odraz během jednoho dynamického kilometru za druhým. Pod ní je gumová podrážka DuraTread™, která má nejen skvělou přilnavost a pomáhá vám dělat stabilní kroky. Jedná se také o směs se zvýšenou odolností proti oděru, což se přímo promítá do delší životnosti obuvi.

Společnost Altra se kromě dodávání vysoce kvalitních výrobků stará také o životní prostředí. V souladu se standardem řízení chemických látek Chem-IQ společnost rychle identifikuje a odstraňuje nevyhovující látky ze svého dodavatelského řetězce. Krabice na boty Altra jsou zase vyrobeny z 85 % z post-spotřebního odpadu.

Boty Altra Lone Peak ALL-WTHR Mid - klíčové vlastnosti:

- Síťovaný svršek s výztuhami;

- Membrána eVent® s vysokou nepromokavostí a příjemnou prodyšností;

- Zapínací poutko usnadňující obouvání;

- Klasicky vázané tkaničky;

- Připojení pro Gaiter Trap™;

- Amortising, resilient Altra EGO™ midsole;

- Pryžová podrážka DuraTread™ s vysokou přilnavostí a zvýšenou odolností proti oděru;

- Strategicky umístěné bloky běhounu TrailClaw™ pro zajištění trakce při odrazu;

- TrailClaw

- Technologie platformy Balanced Cushioning™ - stejné odpružení pod špičkou i pod patou, takže nulový pokles;

- Anatomický střih Footshape™ Toe Box - více prostoru pro prsty pro přirozené umístění prstů uvnitř boty.

Hmotnost: 680 g (pár - vel. 38)
Zobrazit více

Parametry

Barva černá
Značka Altra
S membránou ano
Hmotnost 361 g
Období jarní/podzimní
Voděodolné ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky