100 %
(1 hodnocení)
Altra zelená trailové střední tlumení 486 g
100 %
(1 hodnocení)
Altra zelená trailové střední tlumení 486 g

Popis

Altra W TIMP 5 al0a85p63381

Model Timp je přesně to, co hledáte, když chcete na trailu strávit delší dobu a stále mít nohy jako v bavlnce. Bota je tvarovaná tak, aby kopírovala chodidlo a noha měla dostatek volnosti. Kopyto je ve tvaru Standard footshape™ fit, díky čemuž noha v botě lépe drží.

Na bezkonkurenční přilnavost na mokrém i suchém povrchu se můžete spolehnout díky nově implementované podešvi Vibram® Megagrip! O špičkové tlumení se postará vylepšená 29 mm vysoká, lehká a měkká mezipodešev Altra EGOMAX™ s velkou návratností energie.

Síťovaný svršek poskytuje perfektní prodyšnost a zároveň si zachovává výbornou odolnost. Inovovaný okop pak zajišťuje ještě lepší ochranu pro vaše prsty.

Velikostí tlumicí vrstvy se Timp řadí mezi modely Lone Peak a Olympus, takže jde o kvalitní objemovku. Jako u všech ostatních Alter, i zde je nulový drop (Zero Drop™), podporující přirozený a zdravý pohyb.

Pro zamezení nechtěného vniknutí kamínků či bláta na trailech do boty, Timp disponuje také tzv. GaiterTrap™ – uchycením návleků na botu. Univerzální model Timp přichází v úplně novém kabátě, s celkově vylepšeným designem, tlumením, přilnavostí i odolností a je připravený čelit jakémukoli terénu!

- Využití: trailový běh, trailové závody, každodenní běh, ultratrail, turistika

- Hmotnost: 243 g (dámská), 277 g (pánská)

- Mezipodešev: Altra EGO™ MAX

- Podešev: Vibram® Megagrip

- Tlumení: Vysoké

- Tloušťka: 29 mm

- Svršek: Rychleschnoucí síťovina
Zobrazit více

Parametry

Značka Altra
Barva zelená
Typ povrchu trailové
Tlumení střední tlumení
Hmotnost 486 g