0 %
(0 hodnocení)
AlzaGuard
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
AlzaGuard
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 15 Pro AGD-TGB0137

BROTECT AirGlass Matte Premium skleněná fólie, extra tvrdá, antireflexní a ultralehká ochrana displeje pro váš Apple iPhone 15 (zadní strana)!
 

 
Matné, skleněné BRO obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!
 

 
Matné sklo AirGlass je výrazně tenčí a lehčí než typické výrobky z tvrzeného skla na trhu. Díky tomu je mnohem flexibilnější a přitom nabízí stejnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.
 

 
Povrch skleněné fólie je matný a snižuje tak nepříjemné odlesky na vašem displeji. Zároveň vám ultratenká fólie z tvrzeného skla poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.
 

 
BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.
 

 
Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje, aby skleněná fólie hladce a hladce klouzala na váš Apple iPhone 15 (zadní strana) bez bublin.
 

 
Kamarád pro vaše zařízení je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!
 

 
PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!
 

 
Kompatibilní s
 
Apple iPhone 15 (zadní)
 
A3090 A2846 A3089 A3092
 

 

 
POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro zadní stranu zařízení (zadní).
 

 
Obsah balení:
 
fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass Matte kompatibilní s Apple iPhone 15 (zadní strana) (1x zadní strana).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AlzaGuard
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty