Popis

Anker Eufy Motion HX0000000083458

Pohybový senzor , připojení skrze WiFi 2,4 GHz, uzavřený systém s detekcí pohybu, oblast využití - zabezpečení, jazyk aplikace V angličtině, napájení Bateriemi,, výdrž baterie až 2 roky, notifikace na telefon.Pohybový senzor Anker Eufy Motion Sensor
Chraňte svůj domov před nezvanými hosty. Pohybový senzor Anker Eufy Motion Sensor má bezdrátový provoz a slouží zpravidla k rozšíření systému kamer Eufy. Toto pohybové bezpečnostní čidlo je samostatně nefunkční, vyžaduje propojení s centrální jednotkou HomeBase2. Oceníte elegantní design v bílé barvě. Anker Eufy Motion Sensor je určen do interiéru.

Jednoduchá instalace
Při zaznamenání pohybu čidlo Anker Eufy Motion Sensor vysílá notifikace centrální jednotce. Ta se poté postará o notifikace na mobilní telefon. Čidlo snadno propojíte s mobilní aplikací Eufy Security, která je kompatibilní s Androidem i iOS. Na zvolené místo jej lze přišroubovat nebo přilepit pomocí oboustranné lepicí pásky. Pohybový senzor Anker Eufy Motion Sensor funguje na přibalenou baterii, která vydrží až 2 roky provozu. Je vybaven LED diodou, která vám dá signál o aktuálním stavu baterie při poklesu pod 10 % kapacity.

Klíčové vlastnosti pohybového senzoru Anker Eufy Motion Sensor
Pohybový senzor Anker Eufy Motion Sensor funguje bezdrátově
Vyžaduje propojení s centrální jednotkou HomeBase2
Vysílá notifikace centrální jednotce
Anker Eufy Motion Sensor je určen pro vnitřní používání
Funguje na přiloženou baterii CR123A po dobu dvou let
Lze jej přišroubovat i přilepit
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eufy
Barva bílé
Napájení bateriové