100 %
(1 hodnocení)
Apple
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Apple
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple HomePod mini Oranžová

OFICIÁLNĚ RENOVOVANÉ OD APPLE --> Použité zboží, které firma Apple vrátila do původního stavu. Balení obsahuje neoriginální adaptér a vztahuje se na něj plná záruka 24 měsíc poskytovaná námi. 

Co vše nabízí inteligentní reproduktor Homepod mini?bohatý 360° zvukinteligentní asistent Sirichytré ovládání celé domácnostiochrana soukromíBohatý 360° zvukNa rozdíl od běžných reproduktorů, u kterých je nejlepší zvukový zážitek soustředěný na přední část reproduktoru, u Apple HomePod mini se můžete těšit na luxusní zvukový zážitek, a to ze všech stran! Žádná hluchá místa, žádné omezování prožitků – přesně tak jak produkty od Apple fungují.
Pokud chcete posunout už tak úžasný zvukový zážitek ještě dál, můžete jedno zařízení HomePod mini spárovat s druhým a vytvořit pár. Dva takto spárované reproduktory ve stejné místnosti vytvoří pravý a levý kanál pro opravdu pohlcující zvukovou scénu!Inteligentní asistent všeho druhu - SiriApple HomePod mini komunikuje prostřednictvím chytrého hlasového asistenta Siri.
HomePod má přístup k databázi Apple Music, odkud vytáhne vámi požadovanou muziku. Mimo muziku vám umí přečíst ale i zprávy, poskytne vám informace o počasí a dopravě, převede jednotky nebo spočítá, co potřebujete.
Zaručeně oceníte i možnost telefonování, kdy HomePod mini dokáže přijmout hovor z iPhonu anebo ovládání zařízení ve Vaší chytré domácnosti.
Třešničkou na dortu je pak schopnost rozeznat až 6 různých osob, kdy u každé si Siri jasně vybaví, jakou hudbu má rád, co má naplánováno v diáři apod.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky