80 %
(6 hodnocení)
Apple Apple M2 Apple mac OS mini PC kancelářské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
80 %
(6 hodnocení)
Apple Apple M2 Apple mac OS mini PC kancelářské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple Mac mini MMFJ3CZ/A

Specifikace Apple Mac mini MMFJ3CZ/A

Parametry Apple Mac mini MMFJ3CZ/A
Popis produktu
Počítač Apple Mac mini v kompaktním provedení vás překvapí svým plynulým výkonem i při náročných operacích. Hladce na něm spustíte více než 15000 optimalizovaných aplikací a plug-inů, dále zde naleznete také nástroje pro správu aplikací, úkolů a také zábavu. Zařízení s čipem M2 disponuje operační pamětí 8 GB, veškeré vaše soubory se pak ukládají na SSD disk o kapacitě 256 GB. K Mac mini snadno připojíte celou řadu zařízení, a to pomocí portů Thunderbolt 4, USB-A, HDMI či ethernetu. Inovativní technologie WiFi 6 dále zvyšuje přenosovou rychlost na 2,4 Gb/s. O bezpečí zařízení se nemusíte obávat, integrovaná ochrana se o spolehlivé zabezpečení hravě postará.

Vysoký výkon

Kompaktní mini počítač zabírající plochu 50 cm2 plynule zvládá provoz náročných aplikací, úpravy snímků či přehrávání videa v rozlišení 8K. Pro zařízení s čipem M2 bylo optimalizováno již více než 15000 aplikací a plug-inů. Pomocí StageManager si zorganizujete aplikace a práci, projdete úkoly sdílené z vašeho telefonu iPhone a s SharePlay následně hravě uniknete do herního světa.

Obdivuhodná paměť

Operační paměť čipu M2 se liší od klasické RAM tím, že vytváří souvislý blok paměti, díky kterému dochází ke skutečně efektivnímu a plynulému přenosu dat s vysokou propustností a nízkou latencí. Vaše média, soubory, knihovny, aplikace a vše nezbytné se následně ukládá na SSD disk s kapacitou 256 GB.

Univerzální konektivita

Počítač Mac mini M2 snadno doplníte o celou řadu zařízení s porty Thunderbolt 4, USB-A či HDMI a k přístupu na internet využijete WiFi 6E či ethernet kabel. Pomocí Thunderbolt 4 připojíte například další externí monitory s rozlišením až 6K a s HDMI dosáhnete kvality výstupu až 8K. Inovativní technologie WiFi 6E následně zvyšuje přenosovou rychlost, například pro přenos souborů či zálohování s Time Machine až na 2,4 Gb/s.

Data v bezpečí

Počítač Mac mini poskytuje spolehlivé zabezpečení a ochranu soukromí na vysoké úrovni. Před útoky zvenčí vás spolehlivě ochrání integrovaná ochrana proti virům a malwaru. Váš systém i citlivá data pak zůstanou v bezpečí s pomocí Security Enclave.

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení
Kancelářský PC, Apple sestava

Výrobce
Appleopravit

Typ PC
MINI PC - Malé počítačové skříně s neotřelým designem. TERMINÁL - Rozšíření běžného počítače pro tvorbu více přístupových míst pomocí síťě. Každý má svůj monitor, klávesnici atd. ale vše je napojeno jen na jeden počítač." style="background-repeat: unset; box-sizing: content-box; margin: 0px; padding: 0px; flex: 0 1 auto; display: block; width: 14px; height: 14px; border: 2px solid #30a9d4; color: #30a9d4; font-size: 14px; line-height: 14px; text-align: center; border-radius: 14px; cursor: help;">?
mini PCopravit

Dle použití
?
kancelářskéopravit

Typ procesoru
?
Apple M2opravit

Operační systém
?
Apple mac OSopravit

Mechanika
neopravit

Technické parametry

Velikost pevného disku
?
256 GBopravit

Velikost operační paměti
?
8 GBopravit

Počet USB konektorů
?
2opravit

Počet jader procesoru
8opravit

Wi-Fi
anoopravit

Hmotnost
1.18 kgopravit

Značka grafického čipu
Appleopravit

Druh grafické karty
integrovanéopravit

Čtečka paměťových karet
ne
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Typ procesoru Apple M2
Operační systém Apple mac OS
Typ PC mini PC
Dle použití kancelářské
Mechanika ne
Velikost operační paměti 8 GB
Velikost pevného disku 256 GB
Počet USB konektorů 2
Značka grafického čipu Apple
Počet jader procesoru 8
Druh grafické karty integrované
Wi-Fi ano
Čtečka paměťových karet ne
Hmotnost 1.18 kg
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky