93 %
(34 hodnocení)
Apple 32 GB 1.9 palce 38.8 g Retina
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(34 hodnocení)
Apple 32 GB 1.9 palce 38.8 g Retina
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple Watch Series 8 45mm

Chytré hodinky Apple Watch Series 8 GPS vám zpřístupní mnoho funkcí, které potěší běžného uživatele i nadšence do sportu. Jelikož jsou odolné vůči prachu a prasknutí a voděodolné až do hloubky 50 m, využijete je při všech možných pohybových aktivitách včetně plavání.

Hlavní přednosti

Rychlý 2jádrový procesor S8 SiP
1,9" displej s vysokým rozlišením 396 x 484 px
Šikovné aplikace týkající se zdraví, cvičení a spánku
Měření teploty a hladiny kyslíku v krvi
Detekce autonehody
Detekce pádu
Voděodolnost
Možná změna designu ciferníku

Měření teploty a hladiny kyslíku v krvi
Hodinky Apple Watch Series 8 jsou vybavené inovativním snímačem, který měří vaši teplotu. Tato funkce spolupracuje s aplikací pro sledování menstruačního cyklu žen. Pomocí těchto údajů snáze odhadnou dobu ovulace, což se hodí při plánování pořízení miminka. Kromě monitorování teploty vám hodinky změří hladinu kyslíku v krvi pomocí aplikace EKG. 
Rychlý procesor a Always-On displej
Hodinky Apple Watch Series 8 pohání rychlý 2jádrový procesor S8 SiP s o 20 % vyšším výkonem než u předchozích modelů. Veškeré informace se zobrazují na 1,9" displeji s rozlišením 396 x 484 px typu Always-On OLED Retina. Obrazovka zůstává neustále zapnutá a čas a další údaje na něm krásně vidíte, i když máte zrovna ruku volně svěšenou. Pokud se vám nelíbí design ciferníku, zvolíte si jiný. Na výběr máte z tisíců dostupných verzí.

Zlepšete svou fyzičku
Vyberte si oblíbenou aktivitu a pusťte se do tréninku s aplikací Cvičení. Kontrolujte ukazatele, jako je tepová frekvence, tempo, výkon a další, a postupně zlepšujte svou kondici.
Nechte si zavolat pomoc
Došlo ke srážce vozidel? Detekce autonehody vám dokáže automaticky zavolat záchranku. Zašle vaši polohu a upozorní nouzové kontakty. Hodinky mají zabudovaný tříosý gyroskop a akcelerometr, který snímá vysoké zrychlení. Zaznamenají změnu a propojí data z různých snímačů – mikrofon, barometr, GPS. Kromě detekce autonehody jsou hodinky vybavené také detekcí pádu.

Načerpejte energii
Získejte přehled o svém spaní. Aplikace Spánek měří kvalitu vašeho odpočinku. Naučte se chodit spát ve stejnou dobu a vytvořte si pravidelný denní režim. Díky hodinkám navíc zjistíte, kdy jste se probudili nebo kolik času jste strávili v REM fázi.
Nezapomeňte na své léky
Berete pravidelně léky nebo vitamíny? Vezměte si je každý den ve stejnou dobu. Nejenže díky hodinkám nezapomenete, ale v aplikaci Léky si zapíšete, jaké prášky a doplňky stravy užíváte.
Specifikace

Značka: Apple
Model: