0 %
(0 hodnocení)
Apple 32 GB 1.9 palce 38.7 g LTPO OLED
0 %
(0 hodnocení)
Apple 32 GB 1.9 palce 38.7 g LTPO OLED

Popis

Apple Watch Series 9 45mm

Apple Watch Series 9 • stále zapnutý OLED Retina displej (jas až 2 000 nitů) • čip SiP S9 • 45mm pouzdro z hliníku • sportovní a fitness režimy • EKG • saturace krve kyslíkem • snímání tepové frekvence i teploty • monitorování srdečního rytmu, kardiovaskulární kondice i spánku • sledování duševního stavu i cyklu se zpětným odhadem doby ovulace • detekce pádu a autonehody • boční tlačítko • GPS • Wi-Fi • Bluetooth 5.3 • voděodolnost • výdrž až 36 h • barva: stříbrná

Chytré hodinky Apple Watch S 9 45mm Starlight, Star Sport L.

Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů
Průlomový, dvoujádrový čip Apple SiP S9 
Vyspělé snímače a pokročilé zdravotní funkce & sledování spánku i duševního stavu
Ohromující spektrum sportovních a fitness režimů
Inovativní Gesto poklepání & přesné hledání iPhonu
Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
Mezinárodní tísňové volání & detekce pádu a autonehody 
Bezkontaktní platby Apple Pay & reproduktor a mikrofon druhé generace
Voděodolnost pro plavání (do 50 metrů) & rezistence vůči prachu dle certifikace IP6X
Výdrž až 18 hodin (až 36 hodin v režimu nízké spotřeby)
Rychlé nabíjení & zadní strana z keramiky a safírového krystalu

Chytřejší. Jasnější. Šikovnější.

Vůbec nejvýkonnější čip v Apple Watch. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Dvakrát jasnější obrazovka. A taky možnost vybrat si uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku. Apple Watch Series 9 jsou díky jedinečnému dvoujádrovému CPU s 5,6 miliardami tranzistorů intuitivnější a až dvojnásobně rychlejší ve srovnání s čipem S8. Nový čtyřjádrový Neural Engine přináší mistrovský výkon ve zpracovávání úloh strojového učení a umožňuje tak několik inovací včetně nového gesta – poklepání. 

Kouzlete konečky prstů. Apple Watch Series 9.

Gesta usnadňují používání Apple Watch Series 9 v různých situacích – hlavně když máte plné ruce. Dvojitým spojením ukazováčku a palce rychle přijmete hovor, otevřete oznámení, pustíte nebo pozastavíte hudbu a uděláte spoustu dalšího. Stopněte minutku, když pečete dort. Odpovězte na zprávu při venčení psa. Projděte si Chytrou sadu, když máte dítě v náručí. Apple Watch Series 9 přinášejí jednoduše kouzelné interakce, a navíc dosahují jasu až 2 000 nitů. Obrazovka je báječně čitelná na přímém slunci a protože se umí ztlumit na 1 nit, je výrazně lepší i při slabém světle – třeba v kině.

Promyšlenější. Parádnější.

V novém watchOS 10 se toho na displej vejde ještě víc. Prakticky všechny aplikace jsou přepracované, aby bylo na první pohled vidět víc informací. Na každém ciferníku můžete otočením korunkou Digital Crown přejít na Chytrou sadu, ve které máte widgety s aktuálními a relevantními údaji. A nové postřehy o duševním zdraví a zdravém zraku vám pomohou pečovat o tělo i mysl – přímo ze zápěstí. Apple Watch Series 9 mají také inovovaný, ultraširokopásmový čip druhé generace, který stojí za Přesným hledáním, co vám ukáže přibližnou vzdálenost odloženého iPhonu a navede vás jeho směrem. Jakmile se přiblížíte, haptická odezva, zvukový signál a vizuální indikátor vám napoví, kde přesně leží. Ztracené tak bude vždy spolehlivě nalezené. 

Hned vidíte, která bije.

Apple Watch Series 9 vám pomohou lépe porozumět duševnímu i tělesnému zdraví. Všechna zdravotní data jsou chráněná a zabezpečená. A až je budete chtít ukázat lékaři, přátelům nebo rodině, máte nad vším plnou kontrolu. Srdce je střežené jako oko v hlavě. Aplikace EKG na Apple Watch Series 9 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. A aplikace Srdeční tep vás může upozorňovat na vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci i nepravidelný srdeční rytmus. Ženy s chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 porozumějí svému cyklu jako nikdy. Watch Series 9 mají inovativní snímač, který ve spánku monitoruje teplotu. Lze tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchhle dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství.

Časomíra snů.

Měřte si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se vám bude tajit dech. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 9 umožňují změřit hladinu saturace krve kyslíkem kdykoli chcete. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. Aplikace Spánek toho také umí víc než jenom sledovat, jak dlouho spíte. Ukáže vám, kolik času připadá na fázi REM, na základní a hluboký spánek a kdy vás nejspíš něco probudilo. S chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 si můžete také pohodlně zaznamenávat svoje aktuální rozpoložení – v aplikaci Všímavost vystihnete momentální pocity i denní náladu úžasně přesnými vizualizacemi.

Všechno běží rychlostí světa.

Lidi a věci, na kterých vám záleží, máte s Apple Watch Series 9 pořád na dosah. Zavolejte si třeba z lesa. Odpovězte na zprávu, když běháte venku. Mrkněte na oznámení při práci na zahradě. Streamujte hudbu a podcasty. V Apple Music máte milióny skladeb. To je spousta hudební motivace. A můžete si pouštět také nejnovější audioknihy. Apple Watch Series 9 jsou rovněž brilantní peněženkou na zápěstí, a tak díky nim můžete nechat mince a bankovky po kapsách. Pomocí Apple Pay zaplatíte neobyčejně rychle a bezkontaktně. Watch Series 9 vás všude doprovodí i s přepracovanou aplikací Mapy, která zobrazuje podrobné navigační pokyny s excelentní haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky tak pořád víte, kam jdete.

Kilometry motivace. Apple Watch Series 9.

Každé cvičení, co vás napadne, máte rovnou na zápěstí. A spustíte ho jednoduše klepnutím. Hned uvidíte všechny údaje, které potřebujete k udržení motivace. Taky si můžete nastavit, jak přesně se mají zobrazovat. A protože jsou Apple Watch Series 9 mimořádně odolné, nemusíte se nijak šetřit – když to dáte vy, hodinky taky. Plavejte. Běhejte. Šlapejte do pedálů. Apple Watch Series 9 umí sledovat nejrůznější cvičení, od posilování přes HIIT až po pilates a meditaci. A pro každou disciplínu mají ty nejužitečnější ukazatele. Přední sklíčko díky robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne. Navíc jsou hodinky voděodolné do 50 metrů. Zobrazte cvičení. Ponořte se do toho. Odrazte se od toho. Všechny důležité údaje včetně tepové frekvence a jejích zón uvidíte pohromadě. Otáčením korunkou Digital Crown si zobrazíte další ukazatele, jako jsou segmenty a mezičasy, převýšení nebo kroužky Aktivity. A když si na hodinkách Apple Watch Series 9 spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Stačí na ni klepnout a vyplní celý displej, aby se ukazatele daly při jízdě snadno sledovat.

Pomoc máte v rukávu.

Apple Watch Series 9 dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Potom vás mohou automaticky spojit se záchranáři, poslat jim vaši polohu a upozornit nouzové kontakty. Rozpoznají také prudký pád. A když se po něm nebudete hýbat, spojí vás se záchrannou službou. Dokonce umí zohlednit, že zrovna používáte aplikaci Cvičení. Apple Watch Series 9 přicházejí také s tísňovým SOS voláním (i v mezinárodním rozsahu), kdy po aktivaci nouze zavolají na místní tísňovou linku a pošlou záchranářům vaši polohu. Pomoc si jednoduše přivoláte podržením bočního tlačítka.

 

Vyobrazení je pouze ilustrativní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Velikost uložiště 32 GB
Úhlopříčka displeje 1.9 palce
Hmotnost 38.7 g
Typ displeje LTPO OLED
Slot pro SIM ne
NFC ano
Produktová řada Apple Watch 9
Určení unisex
eSIM ano
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty