100 %
(2 hodnocení)
Aqua-Speed
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Aqua-Speed
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Aqua-Speed Spectra KID

Celoobličejová maska pro děti Aqua-Speed Spectra KID
Nahlédněte do hlubin oceánu. Maska Spectra 2.0 KID byla vyvinuta pro nejmladší potápěče k tomu, aby mohli obdivovat podvodní svět z vodní hladiny a malé hloubky. Moderní celoobličejová maska představuje nejlepší řešení pro děti, které touží obdivovat krásy podvodního světa, a zejména pro ty, pro něž je tradiční řešení s klasickou maskou a šnorchlem nepohodlné nebo její užívání příliš komplikované.

Maska Spectra zajišťuje široký rozhled v rozsahu 180 stupňů, svobodnou výměnu vzduchu, aniž by bylo nutné držet v ústech náustek šnorchlu, a díky měkké lícnici rovněž pohodlné používání. Je vybavená unikátním systémem výměny vzduchu, který usnadňuje dýchání, a také systémem ULTRA-DRY, který zabraňuje průniku vody dovnitř masky. Maska je zkonstruována tak, že cirkulace vzduchu během nádechu a výdechu zajišťuje viditelnost, kterou neomezuje běžně přítomná vodní pára na vnitřní straně skla. Je také vybavená jednoduchým systémem montáže šnorchlu Easy-fold, který umožňuje snadné zasunutí šnorchlu do masky.
Systém Ultra-Dry
Speciální plovák, který je uzavřený v plášti šnorchlu, zajišťuje, že nedochází k průniku vody do masky. Voda v okamžiku ponoření vytlačí plovák nahoru, a tím uzavře vstupní otvor šnorchlu.
Vypouštěcí ventil
Pokud voda pronikne do masky, stačí zvednout hlavu nad vodní hladinu nebo energicky vydechnout, aby přebytečná voda vytekla ven z masky.
Účinný systém výměny vzduchu
Maska Spectra je opatřená šnorchlem, který má široký průměr a je rozdělený na dva kanály. Výměna vzduchu je proto zcela bezproblémová a přirozená.
Unikátní nastavitelný pásek
Pásek této masky je vyrobený ze silikonu nejvyšší kvality, lze ho nastavit a je pružný. Jeho délku lze pohodlně a snadno upravit. Umožňuje pohodlné nasazování a sundávání masky.
Široký rozhled
Maska Spectra díky své konstrukci zajišťuje téměř neomezené zorné pole do šířky i do výšky.
Pohodlná silikonová lícnice
Lícnice masky Spectra je zcela vyrobená z měkkého silikonu nejvyšší kvality, který je vstřikovaný metodou LSR (Liquid Silicone Rubber). Navíc je opatřená dvojitým těsněním, které zajišťuje maximální těsnost.
Spona Easy-fold
Tento snadný a pohodlný systém je vyvinutý tak, aby umožňoval rychlé nasazení šnorchlu a snadnou přepravu a skladování masky.
Odolné sklo
Sklo masky Spectra bylo vyrobeno z pevného polykarbonátu, který je odolný proti poškození.
Velikosti potápěčské masky Aqua-SpeedVýběr velikosti ×
Maska Aqua-Speed nabízíme ve dvou velikostech: S a L. Správnou velikost zjistíte tak, že změříte vzdálenost od obočí k dolní hraně brady.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua-Speed
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky