91 %
(4 hodnocení)
akční EA
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
91 %
(4 hodnocení)
akční EA
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Army of Two: The 40th Day

Pokračování kooperativní akce Army of Two, která vyšla na jaře minulého roku. Bude dosti rozsáhlé a na scénu se vrátí známá dvojka Salem a Riose. Tato jednotka se vydá do čínské Šanghaje, která je postižena doslova gigantickou katastrofou a Rios a Salem se octnou na místě činu. Opět si zvolili špatné načasování a stejně tak i místo, ale tato dvojka dokáže spolu vyřešit i nemožné a společně budou bojovat skrze zničenou Šanghaj, jež je v obležení a Vy budete muset odhalit tajemství 40. dne, který tvoří podtitul tohoto pokračování.

ARMY OF TWO: THE 40th DAY obsahuje rozšířenou kolekci kooperativních manévrů, které může jeden z hráčů kdykoli použít. Jejich prostřednictvím se týmu otevírají nové strategické varianty a nekonečné možnosti řešení nastalých situací. Výsledkem je větší, lepší, přirozenější a hlubší zážitek z kooperativního hraní, v němž mohou hráči použít tu nejlepší taktiku pro dvoučlenný tým kdekoli a kdykoli uznají za vhodné.

Army of Two: The 40th Day nabídne nové možnosti v partnerském stratégování a to díky rozšířené sbírce kooperativních manévrů. Každou situaci budete moci vyřešit hned několika způsoby a určitě se tak u této kooperační akce budete skvěle bavit.

Army of Two: The 40th Day vyjde v lednu 2010 na Xbox 360™, PLAYSTATION®3 a PSP.

Lokalizace: český manuál
Zobrazit více

Parametry

Žánr akční
Výrobce EA
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky