98 %
(8 hodnocení)
Asus routery 5 802.11 a/b/g/n/ac/ax Vestavěná
98 %
(8 hodnocení)
Asus routery 5 802.11 a/b/g/n/ac/ax Vestavěná

Popis

Asus TUF-AX6000

Počet externích antén: 6

Počet LAN portů: 5

Rychlost LAN: 1 Gbit

Wi-Fi: ANO

Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11ax (Wi-Fi 6); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)

Rychlost Wi-Fi (MB/s): 5952

Wi-Fi Mesh: ANO

Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5

USB : ANO

Počet USB: 1

Rodičovská kontrola: ANO

Router s funkcí klient: ANO

Herní router: ANO

Napájení: adaptér

Barva: černá

Amazon Alexa: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Dvoupásmový herní WiFi 6 router TUF Gaming AX6000 se speciálním herním portem, duální port 2,5G, přesměrování portů ve 3 krocích, AiMesh pro mesh WiFi, zabezpečení sítě AiProtection Pro a osvětlení AURA RGB

• Ultrarychlá WiFi 6 – vysoká rychlost WiFi až 6000 Mb/s a 4násobná účinnost sítě.

• Dva porty 2,5G - dva porty 2,5G s flexibilní konfigurací portů WAN/LAN.

• Rychlé a stabilní hraní přes kabelové připojení - vyhrazený herní port pro upřednostnění připojeného herního zařízení.

• Podpora ASUS AiMesh - Podpora AiMesh pro vytvoření mesh sítě v celé domácnosti.

• Prověřená odolnost a stabilní provoz – TUF Gaming AX6000 je zkonstruován tak, aby byl odolný. Prochází ověřeným testováním, které zaručuje spolehlivý a stabilní provoz.

TUF Gaming AX6000

Router TUF Gaming AX6000 poskytuje stabilní a rychlé bezdrátové i kabelové připojení v prostředí s velkým počtem zařízení. Je to router, který využívá všechna vaše zařízení, od notebooků, smartphonů a herních konzolí až po všechna zařízení internetu věcí ve vaší domácnosti.

4násobná kapacita, 2X rychlejší

WiFi 6 poskytuje vyšší bezdrátové rychlosti díky technologiím OFDMA, BSS coloring a MU-MIMO a také zvyšuje efektivitu sítě, takže všechna vaše zařízení dostanou spravedlivý podíl šířky WiFi pásma. Je ideální pro vytížené sítě s mnoha různými WiFi zařízeními, jako jsou notebooky, smartphony a chytrá domácí zařízení.

Skutečné vícegigabitové rychlosti přes kabel

Pro skutečný vícegigabitový výkon potřebujete připojení WAN i LAN, která tyto rychlosti podporují. TUF Gaming AX6000 je vybaven agregací WAN i LAN, takže můžete využívat rychlosti 5 Gb/s při připojení přes kabel od modemu, přes PC a až po NAS.

WiFi, která jde dál

TUF Gaming AX6000 jsme navrhli tak, aby vám nabídl co největší pokrytí WiFi signálem. Využívá OFDMA, novou technologii WiFi 6, která umožňuje signálu dosáhnout dále než WiFi 5. Díky konfiguraci 4x4 MIMO a odděleným anténám pro pásma 2,4 GHz a 5 GHz přináší snížení rušení a další vylepšení, jako je tvarování paprsku, které zaměřuje signál na každé zařízení. TUF Gaming AX6000 proto dosáhne do každého koutu vaší domácnosti.

Flexibilní a škálovatelné mesh sítě

Pokud potřebujete větší pokrytí nebo nové funkce, můžete kdykoli jednoduše přidat další kompatibilní router do sítě AiMesh!

Stabilní a odolný

TUF Gaming AX6000 poskytuje maximální výkon WiFi. Umístění ventilačních otvorů a konstrukce dvojitého chladiče zlepšují chlazení, což přispívá k vyšší stabilitě. Fixní antény a kovové chrániče portů zvyšují fyzickou odolnost.

Hraní i VPN současně

VPN Fusion umožňuje provozovat VPN síť i běžné připojení k internetu - a to současně! Takže i když ostatní uživatelé sítě potřebují používat VPN, vy si stále můžete užívat maximální rychlosti hraní.

Zabezpečení komerční úrovně pro vaši domácí síť

Zabezpečení domácí sítě je zásadní, pokud máte připojeno více zařízení, a ještě více, pokud se jedná o zařízení bez antivirových funkcí, jako jsou zařízení internetu věcí. TUF Gaming AX6000 obsahuje doživotní bezplatnou ochranu AiProtection Pro, včetně nejnovějšího bezpečnostního protokolu WPA3 a pokročilé rodičovské kontroly. S TUF Gaming AX6000 je chráněno každé zařízení a prostřednictvím praktické mobilní aplikace můžete mít přehled o všem, co se v síti děje.

Více soukromí, kdekoli

ASUS Instant Guard vám díky technologii šifrovaného VPN tunelování dat umožní jediným kliknutím bezpečný přístup k internetu prostřednictvím routeru TUF Gaming AX6000 odkudkoli na světě. Díky routeru TUF Gaming AX6000 si můžete vzít svou domácí síť s sebou, ať jste zrovna kdekoli - a rozloučit se s webovými VPN třetích stran!

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg):

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 1.395

Výška (cm): 9.50

Šířka (cm): 35.00

Hloubka (cm): 33.20

EAN: 4711081897002

Záruční doba: 36 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asus
Typ zařízení routery
Počet LAN konektorů 5
WiFi třídy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Anténa Vestavěná
Konektor antény Ne
Frekvenční pásmo 2,4/5 GHz
Šifrování WPS, WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPA3
Správa & Konfigurace Ano
PoE ne
Pracovní režimy AP, Repeater, Router
USB port ano
Zobrazit více parametrů