97 %
(16 hodnocení)
128 GB 4 DDR4 4400 MHz Socket AM4
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(16 hodnocení)
128 GB 4 DDR4 4400 MHz Socket AM4
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Asus TUF GAMING B550-PLUS 90MB14G0-M0EAY0

ASUS TUF GAMING B550-PLUS
TUF Gaming B550-Plus destiluje důležité prvky nejnovější AMD platformy a kombinuje je s herními funkcemi a prokázanou výdrží. Vytvořena s komponenty armádní kvality, vylepšeným napájecím řešením a srozumitelnou sadou chladících funkcí, tato základní deska přináší skálopevný výkon s nepolevující herní stabilitou.

Kvalita TUF napříč komponenty
TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou součástek, jako PC skříně, napájecí zdroje, CPU chladiče, paměťové moduly a další. S dalšími, pravidelně přidávanými partnery a komponenty se TUF Gaming Alliance stále rozrůstá. Chcete-li zaručenou odolnost, výdrž, stabilitu a kompatibilitu, pořiďte si komponenty TUF.

Dva M.2 sloty
Deska poskytuje dva M.2 sloty, kde jeden podporuje SATA a PCIe 4.0 x4 moduly (22110), zatímco druhý umožňuje použití PCIe 3.0 x4 a SATA modulů (22110). Společně poskytují nejrychlejší a nejflexibilnější dostupné M.2 rozhraní. Užívejte si vysoké přenosové rychlosti v malém formátu, které M.2 moduly přinášejí.

Chladný až na jádro
B550 série je sestavena s několika zabudovanými chladiči (1) a dvojicí hybridních ventilátorových headerů, které zajistí, že bude vaše sestava v chladu i při vysoké zátěži. Součástí je také chladič pro M.2 slot (2).

UEFI BIOS
EZ Mode zobrazuje důležitá nastavení a statistiky. Nabízí chytrého průvodce, funkci přetahování a aplikaci důležitých nastavení jedním kliknutím. Vše proto, aby vaše sestava běžela co nejdříve. Intuitivní Advanced Mode, poskytovaný skrze UEFI, vám poskytne plnou kontrolu. Vestavěná funkce vyhledávání vám pomůže snadno najít možnosti a různé pokročilé funkce vás nechají inteligentně provádět jemné úpravy, pro změnu výkonu tak, jak si to přejete vy.
Zobrazit více

Parametry

Maximální velikost paměti 128 GB
Počet paměťových slotů 4
Podporované pamětí DDR4
Maximální frekvence operační paměti 4400 MHz
Patice Socket AM4
Výrobce Asus
Integrovaná zvuková karta 7.1
Chipset AMD B550
Pro procesory AMD
Herní ano
Počet SATA konektorů 6
Rozměry základní desky 305 x 244 mm
Formát základní desky ATX
Počet LAN 1
Bluetooth ne
Wi-Fi ne
M.2 ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty