Popis

Asus TUF GAMING B550-PLUS WIFI II 90MB19U0-M0EAY0

ASUS TUF GAMING B550-PLUS WI-FI II

TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi II destiluje důležité prvky nejnovější AMD platformy a kombinuje je s herními funkcemi a prokázanou výdrží. Vytvořena s komponenty armádní kvality, vylepšeným napájecím řešením a srozumitelnou sadou chladících funkcí, tato základní deska přináší skálopevný výkon s nepolevující herní stabilitou.

Výhody ASUS TUF GAMING B550-PLUS WI-FI II

- Čipset AMD B550 s podporou procesorů Ryzen

- 2x Aura RGB a 2x Aura ARGB header

- 2x M.2 konektor pro ultra rychlé SSD disky

- Fan Xpert 2+

- Modul poskytující Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2

Kvalita TUF napříč komponenty

TUF Gaming Alliance je spolupráce ASUS a důvěryhodných tvůrců počítačových komponent, pro zajištění kompatibility s širokou škálou součástek, jako PC skříně, napájecí zdroje, CPU chladiče, paměťové moduly a další. S dalšími, pravidelně přidávanými partnery a komponenty se TUF Gaming Alliance stále rozrůstá. Chcete-li zaručenou odolnost, výdrž, stabilitu a kompatibilitu, pořiďte si komponenty TUF.
Dva M.2 sloty

Deska poskytuje dva M.2 sloty, kde jeden podporuje SATA a PCIe 4.0 x4 moduly formátu až 22110 (5000 G/4000 G série PCIe 3.0 x4), zatímco druhý umožňuje použití PCIe 3.0 x4 a SATA modulů formátu až 22110. Společně poskytují nejrychlejší a nejflexibilnější dostupné M.2 rozhraní. Užívejte si vysoké přenosové rychlosti v malém formátu, které M.2 moduly přinášejí.

Bezdrátový modul

Deska je vybavena bezdrátovým modulem, který poskytuje Wi-Fi 6 (802.11ax). Ta podporuje ultra rychlá připojení, vylepšené kapacity a lepší výkon v rušném bezdrátovém prostředí. Poskytuje tak vynikající online herní zážitky. Spárujte vaší desku s ASUS Wi-Fi 6 routery, abyste zažili plný síťový potenciál Wi-Fi 6.

Chladný až na jádro

B550 série je sestavena s několika zabudovanými chladiči (1) a dvojicí hybridních ventilátorových headerů, které zajistí, že bude vaše sestava v chladu i při vysoké zátěži. Součástí jsou také chladiče pro M.2 sloty (2).
UEFI BIOS

EZ Mode zobrazuje důležitá nastavení a statistiky. Nabízí chytrého průvodce, funkci přetahování a aplikaci důležitých nastavení jedním kliknutím. Vše proto, aby vaše sestava běžela co nejdříve. Intuitivní Advanced Mode, poskytovaný skrze UEFI, vám poskytne plnou kontrolu. Vestavěná funkce vyhledávání vám pomůže snadno najít možnosti a různé pokročilé funkce vás nechají inteligentně provádět jemné úpravy, pro změnu výkonu tak, jak si to přejete vy.
Zobrazit více

Parametry

Maximální velikost paměti 128 GB
Počet paměťových slotů 4
Podporované pamětí DDR4
Patice Socket AM4
Výrobce Asus
Integrovaná zvuková karta Realtek ALC887
Chipset AMD B550
Pro procesory AMD
Herní ano
Počet slotů PCI-Express 16x 2
Rozměry základní desky 305 x 244 mm
Formát základní desky ATX
Druhy RAID polí 0, 1, 10
Počet USB 14
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Integrovaná síťová karta ano
RGB podsvícení ano
M.2 ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty