Popis

Asus TUF Gaming M3 90MP01J0-B0UA00

Provedení: drátové

Rozhraní: USB 2.0

Technologie: optická

Typ použití: herní

Barva: černá

Typ napájení: kabel

Vertikální: NE

Podsvícení: ANO

Maximální rozlišení (DPI): 7000

Počet tlačítek: 7

Velikost: standardní

Tlačítko pro změnu DPI: ANO

Tichá tlačítka: NE

Provedení výrobku: černá barva

TUF Gaming M3 ergonomická kabelová herní myš RGB se snímačem 7 000 dpi, lehkou konstrukcí, odolnou povrchovou úpravou, odolnými spínači, sedmi programovatelnými tlačítky a Aura Sync.

• Ergonomická a lehká pro pohodlné vysokorychlostní manévrování pomocí úchopu claw nebo palm.

• Herní optický senzor s rozlišením 7000 dpi pro přesné sledování pixelů a dvě tlačítka DPI pro nastavení citlivosti za chodu.

• Díky speciálnímu nátěru pro větší odolnost je vhodná do náročných podmínek. Spínače pro až 20 milionů kliknutí a nožičky Teflon® připravené na až 250 km použití.

• Přizpůsobitelné osvětlení ASUS Aura Sync RGB se synchronizací napříč zařízeními pro nekonečné možnosti osvětlení.

• Sedm dotykových, programovatelných tlačítek a zabudovaná paměť pro vlastní konfiguraci tlačítek, která vám umožňuje hrát dle vašich návyků, ať jste kdekoli.

• Nástroj Armory II s rozsáhlými ovládacími prvky a intuitivním uživatelským rozhraním pro snadné nastavení, díky kterému bude myš fungovat dle vašich představ.

LEHKÝ KROK, TĚŽKÝ ÚDER PRO SOUPEŘE

TUF Gaming M3 je kompaktní herní myš, která poskytuje pohodlí, výkon a spolehlivost, kterou hráči vyžadují. Je ergonomická a lehká pro nekonečné herní maratony, s vysoce přesným optickým senzorem, který vám dává v boji výhodu. M3 je vybavena přepínači pro 20 milionů kliknutí a speciální povrchovou úpravou pro výjimečnou trvanlivost. Obsahuje také přizpůsobitelné osvětlení Aura Sync RGB, takže můžete dominovat hernímu poli ve svém osobitém stylu.

ERGONOMICKÝ & LEHKÝ DESIGN

TUF Gaming M3 má kompaktní a lehkou konstrukci, která je optimalizován pro rychlé hraní FPS titulů pro hráče využívající úchop typu claw a fingertip. Ergonomický a lehký design je pohodlný kolo po kole, s optimalizovaným tvarem, který zlepšuje jak manipulaci, tak ovládání.

OPTICKÝ SENZOR HERNÍ ÚROVNĚ

TUF Gaming M3 je vybavena optickým senzorem s rozlišením od 200 do 7 000 dpi a je snadno přizpůsobitelná díky čtyřem různým úrovním DPI nastavitelným pomocí ASUS Armory II. A s frekvencí 1 000 Hz si můžete vychutnat bezchybnou odezvu a dosáhnout tak dokonalého herního zážitku.

SILNÁ A PEVNÁ

TUF Gaming M3 je do detailu postavena tak, aby poskytovala roky služby v předních liniích. Vnější plášť je opatřen speciální vrstvou, která je opevněna tak, aby vydržela celou sadu náročných testů otěru, tření a slaného potu. Abychom pomohli vašemu poměru K/D během zběsilé bitvy, nejdůležitější tlačítka používají dotykové spínače, které zvládnou nejméně na 20 milionů kliknutí, a základna je doplněna vylepšenými teflonovými nožkami, které umožňují plynulý pohyb po mnoho hodin.

OSVĚTLENÍ AURA SYNC RGB

Aura Sync vám dává svobodu přizpůsobit si TUF Gaming M3 pomocí celého spektra barev a mnoha světelných efektů. Osvětlení je snadno synchronizováno s rozsáhlým ekosystémem Aura Sync, takže je hračkou vytvořit skutečně jedinečnou herní atmosféru, která vás svou září pohltí.

SEDM DOTYKOVÝCH & PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK

TUF Gaming M3 je vybavena sedmi dotykovými a programovatelnými tlačítky pro konfiguraci rozvržení pro vaši hru. Dva přepínače DPI umožňují nastavit citlivost za chodu, zatímco dvě strategicky umístěná tlačítka na levé straně a otočné kolečko, na které lze kliknout, nabízejí další možnosti ovládání.

Armoury II

Armory II je ovladačový software, který nabízí rozsáhlé ovládací prvky a intuitivní uživatelské rozhraní, takže můžete snadno vyladit TUF Gaming M3 a užívat si hru dle svých představ. Vytvářejte profily, přizpůsobujte barvy a světelné efekty, mapujte tlačítka, upravujte nastavení výkonu a další. Můžete dokonce sledovat hardwarové statistiky během hraní pro zábavnou analýzu dat.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg):

Výška (cm):

Šířka (cm):

Hloubka (cm):

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.210

Výška (cm): 6.00

Šířka (cm): 19.20

Hloubka (cm): 14.50

EAN: 4718017366373

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asus
Typ snímání optické
Počet tlačítek 7
Optické rozlišení 7000 dpi
Přenos signálu kabelové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Bluetooth ne
Vertikální ne
Ergonomické ano
Bezdrátový USB přijímač ne
Hmotnost 84 g
Zobrazit více parametrů