0 %
(0 hodnocení)
Babyvak kolébky zelené Závěsné 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Babyvak kolébky zelené Závěsné 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Babyvak Houpačka Hacka Klasik zelená

Hacka závěsná textilní kolébka je vyrobena ze 100% bavlny. Do prostoru ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Vlna, kterou používáme je pří zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků.

Prostor hacky se uzavírá pomocí dvou šňůrek vyrobených ze stejného materilálu jako hacka.

Pružina je vyrobena z nerezové oceli, rozpěrka z jasanového dřeva.

Chůze patří k naší každodení činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá. Hacka zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka zavěšena, se cítí velmi příjemně.  Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozpěrku umístnit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností. A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním, díky zavěšení na pružině, rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.

Hacka má nosnost 15 kg, pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg,  je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, například balíček luštěnin. Zajistíte tím optimální pohupování pružiny.

Hacku můžete zavěsit pomocí očka na zavěšení hacky do pevného stropu,nebo venku na strom či trám.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Babyvak
Druh kolébky
Barva zelené
Závěsné ano
Hmotnost 3 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky