100 %
(1 hodnocení)
Babyvak kolébky Závěsné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Babyvak kolébky Závěsné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Babyvak Houpačka Hacka Plus šedá

Hacka

Hacka je vyrobena ze 100% bavlny. Do prostoru ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Vlna, která je použita, je zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků. 

Hacka plus má upravený střih pro snazší manipulaci. Ve vnitřním prostoru hacky plus je všit jemný satén, který je velmi příjemný při styku s miminkovskou pokožkou. Díky širší matraci je vnitřní prostor pro miminko větší a je tím zajištěno také pohodlnější vkládání miminka do hacky plus. Na vnější straně v prostoru hlavičky je výšivka s motivem květinky. Šňůrky na uzavírání hacky nahradily druky.

 

Pružina je vyrobena z nerezové oceli, rozpěrka z jasanového dřeva.

 

 

Název hacka je podle podobné houpačky pro děti, které používaly naše babičky. Hacka pomáhá rodičům v péči o miminka, která ocení možnost houpání a také pocit bezpečí v chráněném prostoru. Děťátka se v hacce rychle uvolní a uklidní a jsou příjemně ukolébávána do spánku. 

 

Chůze patří k naší každodení činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá.Hacka zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka zavěšena, se cítí velmi příjemně.  Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozpěrku umístnit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností. A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním, díky zavěšení na pružině, rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.

 

 

Hacka má nosnost 15 kg, ale používá bez dozoru do té doby než je děťátko schopno se samo z Hacky dostat, potom je nutné mít dítě pod stálým dozorem. Pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, případně balíček luštěnin, zajistíte tím optimální pohupování pružiny. 

 

Zavěsit se dá Hacka do pevného stropu nebo venku na strom či trám pomocí šroubu s pojistkou. Dále se dá jednoduše zavěsit na mezidveřní hrazdu, se kterou si rovněž můžete Hacku.

 

Součást balení:

-
látková houpačka

-
tyč na rozepření horní části

-
pružina s bezpečnostním lankem

-
polstrovaná poduška (miminko může ležet v teple a pohodlně)

 

Inovovaná verze houpačky hacka - HACKA PLUS:

-
vnitřní část hacky je podšita jemnou saténovou látkou pro větší pohodlí miminka (100% bavlna)

-
v části u nožiček už není zavazování na šňůrky - patentky se jednodušejí obsluhují a miminko se do hacky lépe vkládá

-
látka je barevná z obou stran, hacka tak vypadá lépe než u předchozích modelů potištěných jen z lícové strany

-
z vnější strany za hlavičkou je výšivka s motivem květiny

-
Hacka Plus je dodávána v látkové tašce, která ji chrání při přenášení nebo při čekání na další miminko

 

Z vlastní zkušenosti můžeme vřele doporučit :-) Je to skvělý pomocník při uspávání miminka. My jsme ji využili zejména přes den, máme dvě patra a nechtěla jsem s malým miminkem neustále běhat po schodech - nahoru tak chodilo spát jen na noc. Neměla jsem problém s uspáváním miminka přes den, když na našeho broučka přišla únava, tak jsem ji dala do houpačky, párkrát pohoupala a byla "tuhá" :-). Houpačku lze houpat jak nahoru a dolů na pružině, tak například do stran nebo dopředu, dozadu. Většinou jsme vyzkoušela, co bylo zrovna aktuální a co se jí víc líbilo, při tom pak usnula. Pokud se miminko pohne, houpačka se tím zase rozhoupe a miminko znovu krásně uspí. I když už bylo naše dítko větší, nebyl problém spát hodinku až dvě. Malí broučci se v Hačce krásně uvolní, odpočinou si a vstřebají veškeré dojmy :-)

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Babyvak
Druh kolébky
Závěsné ano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky