93 %
(2 hodnocení)
Mattel auta Barbie Barbie
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(2 hodnocení)
Mattel auta Barbie Barbie
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Barbie Stylový kabriolet HBT92

Mattel Barbie Stylový Kabriolet - Neomezená Zábava na Cestách

S růžovým kabrioletem Barbie® se vaše fantazie stává realitou na nekonečných dobrodružstvích! Tento stylový vůz s otevřenou střechou přináší elegance a moderní design do světa Barbie. Kabriolet má sportovní tvar s realistickými detaily a charakteristickým stylem Barbie®, včetně osobní poznávací značky a ozdoby siluety Barbie® na kapotě.

Klíčové Vlastnosti:

-

Nekonečná Zábava: Děti mohou vzít své panenky Barbie® (prodávají se samostatně), připoutat je do kabrioletu a vydat se na dobrodružství plná fantazie.

-

Sportovní Design: Kabriolet má sportovní tvar, růžový exteriér, černý interiér a realistické detaily, jako jsou bezpečnostní pásy, zpětné zrcátko a matně černá mřížka chladiče.

-

Charakteristický Styl: Panenky Barbie® září osobní poznávací značkou a stříbrnou ozdobou na kapotě s ikonickou siluetou Barbie®.

-

Podporuje Kreativitu: S tímto kabrioletem Barbie® mohou děti představovat nekonečné příběhy a dobrodružství.

-

Vhodné pro Děti: Toto vozidlo Barbie® je vhodné pro děti ve věku od 3 do 7 let a je skvělým dárkem pro malé milovníky Barbie.

S tímto stylovým kabrioletem Barbie® se představivost dětí stává skutečností a dobrodružství nikdy nekončí. Buďte cokoli si přejete a prozkoumejte svět Barbie!

Panenky se prodávají samostatně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Typ auta
Série panenek Barbie
Značka Barbie
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky