Popis

Baseus DGRAD-0G

Baseus Comfort Reading stolní lampa s klipem (šedá)
Baseus DGRAD-0G je spolehlivým zdrojem světla pro čtení, malování nebo práci na počítači. Díky použitému klipu lze lampu snadno připevnit na povrch podle vašeho výběru a různé provozní režimy (tři varianty) vám umožní ji přizpůsobit vašim požadavkům. Navíc díky své kompaktní konstrukci nezabere mnoho místa.

Víceúčelová
Lampa se osvědčí perfektně pro každodenní použití. Díky protiskluzovému klipu ji lze připevnit na stůl, stůl, knihu nebo obrazovku počítače. Navíc její flexibilní design vám umožní nastavit úhel světla dle vašich individuálních potřeb.

Dlouhá výdrž na jedno nabití
Zařízení je vybaveno dobíjecím akumulátorem o kapacitě 350 mAh, který poskytuje přibližně 24 hodin provozu (v závislosti na zvolené jasnosti). Moderní LED diody jsou charakteristické nejen dlouhou životností, ale také nízkou spotřebou energie. Navíc lze lampu pohodlně dobít pomocí micro USB kabelu, který je součástí balení. Po přibližně 2 hodinách nabíjení je lampa připravena k dalšímu použití.

Jemné osvětlení pro oči
Používejte světlo bez obav, protože generuje jemné světlo s teplotou barvy 4000 K, které připomíná přirozené světlo. Navíc je možné upravit intenzitu světla pomocí dotykového panelu, který nabízí až 3 režimy osvětlení.

Lehká a praktická
Lampa Baseus Comfort Reading váží 62 gramů a na stole nezabere mnoho místa. Můžete ji také snadno vzít s sebou na cesty a uložit do kabelky nebo batohu. Baseus Comfort Reading vás může doprovázet prakticky kamkoliv.

Výrobce
Baseus

Název
Comfort Reading Mini Clip Lamp

Kód produktu
DGRAD-0G

Materiál
ABS PC

Rozměry
290 x 43.8 x 30 mm

Hmotnost
62 g

Barva
Tmavě šedá

Barva světla
4000K

Výkon
3 W

Kapacita akumulátoru
350mAh

Napětí vstupu
5V

Provozní teplota
-10°C~ 40°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baseus
Barva šedá
Hmotnost 0.062 kg
Barevná teplota 4000 K
Výkon 3 W
LED ano
S klipem ano
Dálkové ovládání ne
Bezdrátové nabíjení ne
Dotykové ano
Kancelářské ne
Materiál plastové
Na baterie ano
Dětské ne
Styl minimalistický
Stmívatelné ano
Smart ne
S USB ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty