100 %
(1 hodnocení)
Bburago osobní vozy 3 let 1 : 24 pro kluky
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Bburago osobní vozy 3 let 1 : 24 pro kluky
Zobrazit další nabídky

Popis

Bburago FERRARI CALIFORNIA T OPEN červená 1:24

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:24 Bburago 18-26002 Ferarri California T s uzavřenou střechou nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je červená metalíza.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o originálu

Zřejmě nejvýznamnější novinkou Californie T, roadsteru s pevnou skládací střechou, je použití nového motoru. Dosud mělo Ferrari California atmosféricky plněný osmiválec s objemem 4,3 l, výkonem 490 koní ( 360 kW ). Podvozek se dočkal nového nastavení klíčových komponent a nových pružin, což má vést zejména ke zrychlení reakcí vozu na pohyby volantem. Změnila se většina povrchových dílů karoserie od masky chladiče přes světlomety až po difuzor v zadním nárazníku. Palubní deska dostala částečně digitální přístrojový štít a upravenou středovou konzoli s novým dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce.

Řada modelů Bburago Ferrari

Řada Bburago Ferrari nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely značky Ferrari jsou baleny v tradičním balení Bburago na plastovém podstavci pro sběratele.

Vlastnosti

- Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.

- Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.

- Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.

- Velké množství detailů včetně makety motoru.

- Možno otevřít dveře a kryt motoru.

- Detailně zpracované světla a blinkry.

- Pryžové pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Druh osobní vozy
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 24
Určení pro kluky
Značka vozu Ferrari
Materiál kovové
Sběratelské ano
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky