Bburago Formule F1 Oracle Red Bull Racing RB18 2022 nr.1 Max Verstappen 1:43

100 %
(1 hodnocení)
Bburago 1 : 43

Bburago Formule F1 Oracle Red Bull Racing RB18 2022 nr.1 Max Verstappen 1:43

100 %
(1 hodnocení)
Bburago 1 : 43

Popis

Bburago Formule F1 Oracle Red Bull Racing RB18 2022 nr.1 Max Verstappen 1:43

Sbíráte kovové modely formulí? Kovové modely aut Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané! Kovový model v měřítku 1:43 Bburago Signature Oracle Red Bull Racing RB18 je dodáván v průhledné plastikové krabičce. Barva modelu je Red Bull, pilot #1 Max Verstappen. Kovové modely F1 od Bburaga patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze:
Red Bull Racing RB18 je vůz formule 1 navržený a zkonstruovaný společností Red Bull Racing, která se v roce 2022 účastnila mistrovství světa formule 1. RB18 řídili obhájce titulu mistr světa Max Verstappen a Sergio Pérez. Verstappen si zajistil své druhé mistrovství jezdců v řadě s vozem RB18 a Red Bull si zajistil své páté mistrovství konstruktérů, první od roku 2013. RB18 je dosud nejúspěšnějším designem Formule 1 od Adriana Neweyho a jedním z nejdominantnějších vozů Formule 1, které kdy byly vyrobeny. RB18 debutoval na Grand Prix Bahrajnu v roce 2022, kdy jezdci Max Verstappen (obhajující mistr světa) a Sergio Pérez se kvalifikovali na 2. a 4. místě. V počátečních fázích závodu trpěl Verstappen přehříváním brzd a po jeho druhé zastávce v boxech ve 46. kole se mu zlomil sloupek řízení. V 54. kole byl Verstappen nucen odstoupit kvůli problému s palivovým uzávěrem a Pérez se otočil v 1. zatáčce v posledním kole kvůli stejnému problému. Toto znamenalo první dvojitý odchod Red Bullu od Velké ceny Rakouska v roce 2020.

Řada Bburago Signature:
Bburago Signature je označení nejvyšší kvality provedení modelu do nejpodrobnějších detailů. Je kladen důraz na špičkovou kvalitu nástřiku barvy, dále detailní zpracování makety motoru, maketové zpracování kol, vysoce detailní šasi a výfukové potrubí, krásně zpracovaný interiér. To vše podtrhuje výjimečný luxusní sběratelský obal.

Vlastnosti:

- Karosérie je vyrobena z litého kovu

- Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou

- Detailní zpracování

- Předlohou jsou skutečné monoposty ze závodů F1

- Vhodné pro děti od 3 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Měřítko 1 : 43