Bburago KTM 990 Supermoto R 1:18

0 %
(0 hodnocení)
Bburago motorky 3 let 1 : 18 pro kluky

Bburago KTM 990 Supermoto R 1:18

0 %
(0 hodnocení)
Bburago motorky 3 let 1 : 18 pro kluky

Popis

Bburago KTM 990 Supermoto R 1:18

Charakteristika
Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-51050 rally motocyklu KTM 990 Supermoto R je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Informace o předloze:
KTM 990 Supermoto R byla představena v roce 2012. 990 Supermoto R je opravdu úžasný a charakterní motocykl, který zaujme jak svým výrazným vzhledem, tak skvělými výkony. Je to takový motocyklový chuligán a na okruh, kde nejvíce vyniknou jeho přednosti, si jen stěží dokážeme představit zábavnější mašinu.

Srdcem tohoto motocyklu je fantastický dvouválec V-twin o zdvihovém objemu 999 cc, který disponuje nejvyšším výkonem 114 koní. Jedná se o nejvýkonnější motor ve své kategorii a podle toho se také projevuje. Na kvalitní okresce si opravdu užijete, ale tím nejlepším, co můžete pro tento model udělat, je vzít ho na okruh. Zde vynikne skvělá stabilita, výborná přilnavost a také nadšení, s jakým Supermoto projíždí zatáčky.

Tento model jste mohli vidět i na dakarské rally.

Řada motorek Bburago
Nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce.

Klíčové vlastnosti

Model má plně funkční natáčení kol pomocí řídítek.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Kapotáž je vyrobena z odolného plastu.
Velké množství detailů.
Pryžové pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Druh motorky
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 18
Určení pro kluky
Značka vozu KTM
Sběratelské ano