Popis

BBurago Model Scuderia Ferrari F1-75 16 Charles Leclerc 2022 1:18

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-16809 Ferrari Racing SF21 nejen pro sběratele. K dispozici auto #16 Charles Leclerc. Barva Ferrari červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o předloze:

Ferrari SF21 je monopost zkonstruovaný týmem Scuderia Ferrari pro závodní sezonu 2021. Vůz řídí monacký jezdec Charles Leclerc a Španěl Carlos Sainz jr. Svůj soutěžní debut měl na Velké Ceně Bahrajnu 2021.

Monopost Ferrari SF21 vychází z předchozího modelu SF1000. Změny proběhli hlavně v zadní část vozidla, vytvořili nové zavěšení a převodovku. To jim spolu s prací provedenou na motoru umožnilo mít mnohem užší zadní část. Přetvořili také chladící systém. Změny také proběhly v přední části. Vyvinuto bylo nové přední křídlo s novým nosem, ale šasi a zavěšení zůstalo stejné jako u SF1000. Mattia Binotto uvedl, že nový motor si oproti loňskému vede dobře a že jeho výkon "velice" pokročil. Vysvětlil také, že rok 2021 je "přechodový" rok v rámci příprav na sezonu 2022.

V sozóně 2021 to bylo poprvé, co Leclerca porazil jeho týmový kolega v jeho kariéře automobilových závodů.

Řada modelů Bburago Race

Řada Bburago Race nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou zaměřeny na závody a baleny v tradičním balení na plastovém podstavci pro sběratele.

Vlastnosti

- Karosérie je vyrobena z litého kovu.

- Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.

- Detailní zpracování.

- Velké množství detailů.

- Předlohou jsou skutečné monoposty ze závodů F1.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Měřítko 1 : 18
Značka vozu Ferrari