Popis

Bburago Plus Lamborghini Huracan červená 1:18

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!
Kovový model auta 1:18 Bburago 18-11038 Plus Lamborghini Huracán LP 610-4 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je červená.
Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, výběru typů aut, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru, motoru a získá si Vás jedinečným provedením.
Informace o předloze:
Sportovní automobil pro majetnější zákazníky. O pohon Huracánu se stará 5,2 litrový vidlicový desetiválec o výkonu 448 kW (610 koní), kombinovaný se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Na rozdíl od hlavních konkurentů má Huracán poháněna všechna kola.
Řada modelů Bburago Plus
Řada Bburago Plus nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou rovněž baleny v unikátním balení na plastovém podstavci pro sběratele.
Vlastnosti
Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Velké množství detailů včetně makety motoru.
Možno otevřít dveře, kryt motoru.
Detailně zpracované světla a blinkry.
Pryžové pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 18
Určení pro kluky
Značka vozu Lamborghini
Materiál kovové