0 %
(0 hodnocení)
Bburago 3 let 1 : 18 kovové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Bburago 3 let 1 : 18 kovové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bburago TOP Lamborghini Sián FKP 37 /Black bílá 1:18

CharakteristikaKovový model auta 1:18 Bburago 18-11046 Lamborghini Sián FKP 37 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je bílá a je přibližně 24 cm velký.CharakteristikaJste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-11046 Lamborghini Sián FKP 37 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je bílá.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o předloze:
Sián je nejvýkonnější hybridní model od stejnojmenné italské automobilky. Pohon zajišťuje tradiční 12 válcový motor do V o výkonu 785 koní a elektromotor o výkonu 34 koní. Celkový výkon je tak neuvěřitelných 819 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h Sián zvládne za 2,8 s, maximální rychlost je omezena na 350 km/h. Cena vozu je přibližně 80 mil. Kč (3,6 mil USD).

Zajímavostí je, že elektromotor není napájen z baterií, ale ze superkapacitorů. Superkapacitory mají oproti klasickým bateriím nižší hmotnost a vyšší životnost. Celková hmotnost Siánu tak vzrostla pouze nepatrně – o 18 kg.

Celkem bylo vyrobeno 63 ks vozů, všechny byly předem vyprodány věrným fanouškům Lamborghini.

Řada modelů Bburago Classic
Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Vlastnosti

Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Velké množství detailů včetně makety motoru.
Možno otevřít dveře, kryt motoru.
Detailně zpracované světla a blinkry.
Pryžové pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 18
Materiál kovové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky