Popis

Beaba hrnek s brčkem z nerezové oceli šalvějově zelený 250 ml

Láhev Bidon s dvojitými stěnami Stainless Steel Straw Cup z dílny prestižní značky Beaba se stane skvělým společníkem malých dětí, které se učí samostatně pít. Láhev pro děti od 8 měsíců z nerezavějící oceli je odolná a pevná. Má objem 250 ml a je 100% vodotěsná, takže je jako stvořená pro použití nejen doma, ale také na procházkách. Snadno se otevírá a díky dvěma praktickým rukojetím ji děti budou bez problémů držet v rukou. Největším lákadlem pro děti je však nepochybně brčko, se kterým bude pití z láhve a dodržování pitného režimu ještě zábavnější. Brčko je navíc měkké a je jako stvořené pro citlivé dásně dětí.

Použitím nerezavějící oceli a dvojitými stěnami značka Beaba docílila, že nápoje v láhvi si velmi dlouho uchovají svoji teplotu a čerstvost. Rodiče jistě ocení odnímatelné rukojeti. Když děti nabudou během pití jistotu, mohou z láhve pít i bez ruček. Prémiový materiál použitý k výrobě láhve Bidon se využívá zejména v pohostinství, je zdraví neškodný a díky možnosti nekonečné recyklace i ekologický. Láhev Bidon Beaba se zelenými detaily je nenáročná na údržbu, doporučujeme ji mýt ručně nebo v myčce na jemném programu.

Oblíbená francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale také odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce chytrých designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

- láhev s brčkem

- nerezavějící ocel

- dvojité stěny

- vhodná od 8 měsíců

- objem 250 ml

- odnímatelné rukojeti

- moderní francouzský design

- inovativní kvalitní produkt
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beaba
Barva zelené
Objem 250 ml
Materiál kovové