Popis

Beauty Praktická přepravka pro pejsky i kočky do auta 43 x 32 x 27 cm

PŘEPRAVNÍK ZVÍŘAT

BEZPEČNÝ PRO ZVÍŘATA - nosič je pohodlná taška pro přenášení psa, kočky nebo králíka. Doplněk je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je bezpečný pro zvířata. Navíc je to pohodlné vyztužená konstrukce zajišťuje plný komfort přepravovaného / neseného zvířete . Přepravník je určen pro zvířata do hmotnosti 6 kg.

VELKÉ MNOŽSTVÍ VĚTRÁNÍ - transportní taška má velkou ventilaci. Má také otvory v horní části, což umožňuje zvířeti volně dýchat.

ODOLNÝ MATERIÁL - taška je vyrobena z EVA pěny, která je odolná proti všem druhům poškození, díky čemuž bude sloužit dlouhou dobu. Taška se snadno udržuje v čistotě, protože materiál, ze kterého je vyroben, je odolný vůči nečistotám .

POPRUH NA PŘENOS A SKLÁDACÍ TRANSPORTER - nastavitelný popruh k nošení přes rameno s možností úplného odepnutí i z tašky ergonomická rukojeť pro pohodlné přenášení zvířátko usnadňuje použití. Extra pohodlné zipy umístěné vpředu a na 2 stranách nosiče zjednodušují vstup a výstup zvířete. Taška je skládací na malé rozměry, takže její skladování je extrémně snadné.

SPECIFIKACE

šedá barva
materiál: EVA pěna
délka popruhu: 65 - 100 cm
rozměry po složení: 43x32x8 cm
rozměry po rozložení: 43x32x27 cm
hmotnost: 686 g
hmotnost v balení: 900 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Purlov
Typ výrobku přepravky
Zobrazit další nabídky