Popis

Bella Happy přebalovací podložky 60 x 60 10 ks

Podložky na přebalování Happy jsou vyrobeny z měkké, na dotek příjemné vlákniny. Jednorázové přebalovací podložky jsou neocenitelným pomocníkem pro malé cestovatele.

Díky těmto měkkým podložkám pohodlně přebalíte dítě kdekoliv na cestách, v přírodě, u lékaře nebo na návštěvách. Pro nejmenší děti je důležitá hygienická čistota, kterou podložky Happy Baby zaručují. Jsou velmi jemné a šetrné k dětské pokožce, příjemné na dotek, lze je proto používat pro miminka již od narození.

Podložky jsou skladné, bez problému je umístíte do příruční tašky a po použití je jednoduše vyhodíte. Pokud nejsou zašpiněné, lze je použít opakovaně. Jednorázové přebalovací podložky jsou ideálním pomocníkem při každé příležitosti. Poskytují spolehlivou ochranu postýlky v případě, kdy svoji ratolest učíte spát bez plenek. Mějte po ruce připravené přebalovací podložky Happy Baby a žádná nehoda vás nepřekvapí!

Vlastnosti:

- dětské přebalovací podložky Happy s exkluzivním rozměrem 60x60 cm.
- podložky na přebalování Happy jsou vyrobeny z měkké a na dotek příjemné vlákniny.
- oceníte je na procházkách, výletech.
- vhodné i jako ochrana lůžkovin v dětské postýlce.
- pokud se podložka neušpiní, je možné její opětovné použití.

O značce Bella Happy:

Značka Bella Happy náleží polské skupině TZMO S.A., která funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinentních pomůcek a zdravotnického materiálu a díky vysoké kvalitě svých výrobků zaujímá vedoucí místa na mnoha evropských trzích.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bella
Rozměry 60 x 60 cm
Počet kusů 10 ks
Značka Bella Happy