96 %
(4 hodnocení)
Bigjigs Toys vícebarevné pro kluky dřevěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(4 hodnocení)
Bigjigs Toys vícebarevné pro kluky dřevěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bigjigs Baby Chrastítko padající dešť

Roztomilá dřevěná hračka, která vydává zvuky deště. Při otáčení válcovité hračky se začnou pohybovat barevné perličky uvnitř, vytvoří zajímavý vizuální i zvukový efekt. Na obou stranách najdete dřevěné zátky s krásnou ilustrací slunce a mraku. Vyrobeno z kvalitních materiálů ze zodpovědných zdrojů. Splňuje evropské bezpečnostní standardy.

 

Hlavní vlastnosti:

- poutavý zvukový a vizuální efekt
- odolné provedení

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bigjigs Toys
Barva vícebarevné
Určení pro kluky
Materiál dřevěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky