89 %
(155 hodnocení)
Bosch nabíječka 0.95 kg Test akumulátoru Pulzní nabíjení
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
89 %
(155 hodnocení)
Bosch nabíječka 0.95 kg Test akumulátoru Pulzní nabíjení
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bosch C3 6V/12V

Automatická nabíječka BOSCH C3 je navržena pro nabíjení jak údržbových, tak bezúdržbových VRLA akumulátorů typu olovo-kyselina, které se používají u osobních vozidel; WET (s tekutým elektrolytem), EFB, AGM i GEL. Je určena k nabíjení 12V akumulátorů s kapacitou od 14Ah až 120Ah a 6V akumulátorů 1,2Ah až 14Ah.

V případě odpojení nabíječky od napájení nebo při odpojení proudových kabelů od akumulátoru uloží nabíječka do své paměti data z posledního nabíjení. Jestliže k akumulátoru kabely znovu připojíme, nabíječka obnoví proces nabíjení a automaticky vybere příslušný režim.

Kabel dodávající proud do akumulátoru se u nabíječek C3 a C7 skládá ze dvou částí spojených zásuvnými spoji. Pokud nabíjíme akumulátor často, můžeme nabíjecí kabel natrvalo přišroubovat do svorek akumulátoru a rozpojovat ho pomocí zásuvných spojů. Nové zapojení nabíječky potom vyžaduje pouze spojení obou částí kabelu.

- Ovládání je jednoduché. Tlačítkem MODE zvolíte jeden ze čtyř režimů podle velikosti baterie a požadavku na nabíjecí napětí.

- Udržovací nabíjení: Po nabití akumulátoru se automaticky přepne na režim udržovacího nabíjení, aby se zachovalo plné nabití akumulátoru.

- Integrované ochranné funkce proti nesprávnému způsobu použití a zkratu umožňují bezpečnou práci. Díky této funkci začíná nabíjet až několik sekund po výběru režimu nabíjení. Tímto způsobem se zabrání vytváření jisker, které se jinak mohou vyskytnout při připojování.

- Nabíjení baterií vybitých až na 8V

- Praktický háček pro zavěšení nabíječky součástí balení

- Odolná proti prachu a vodě IP65

- Dlouhá kabeláž

Tato nabíječka je ideální pro přizpůsbené nabíjení běžných auto a moto baterií.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch
Typ nabíječka
Hmotnost 0.95 kg
Test akumulátoru ano
Pulzní nabíjení ano
Ochrana proti zkratu ano
Ochrana proti přepolování ano
Krytí IP IP65
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky