Popis

Bosch MFQ 4730

Dosáhněte skvělých výsledků s ručním mixérem s velkou silou 575 wattů.
Opravdový magnet pro oči: moderní design z nerez oceli. Velmi tichý, lehký a extrémně silný pro příjemnou práci. Dvě inovativní, velmi účinné metly FineCreamer z nerez oceli umožňují skvělé výsledky při míchání a šlehání. Možnost připojení rychlošlehací nohy.
Komfort S funkcí Light se vše tak lehce ovládá. S použitím nejnovějších technologií a materiálů v oblasti motorů jsme podstatným způsobem snížili váhu. Tím bude vaše práce mnohem jednodušší a méně namáhavá. SoftTouch poskytuje pohodlné držení. Díky ergonomickému designu a speciálnímu tvaru madla s protiskluznou vrstvou SoftTouch nyní spotřebič sedí v ruce mnohem pohodlněji a bezpečněji.
Funkce SuperSilent, to je vysoký výkon a nízký hluk. Výkonný spotřebič, který je zároveň extrémně tichý. Provozní hluk byl podstatným způsobem omezen použitím nejnovějších technologií a materiálů.
FineCreamer, to je víc než jen krém. Vašim kulinářským nápadům dodáte větší objem. Inovativní šlehací metly FineCreamer jsou vybaveny speciálními malými kuličkami, pomocí kterých se do zpracovávané směsi dostane mnohem více vzduchu. Výsledkem jsou nadýchaná těsta a krémy a větší objem šlehaného bílku nebo krému za mnohem kratší dobu. Funkce puls/turbo představuje mocnou sílu stisknutím tlačítka. Doplňující funkce puls/turbo poskytuje maximální výkonnost stisknutím tlačítka a díky ní vymícháte těsto do dokonalosti, nebo můžete ovládat příslušenství na pozadí spotřebiče.
Pro každý typ použití existuje ta správná rychlost. K tomu ještě optimální výkon pro každou situaci. To vše díky pěti možnostem nastavení rychlosti.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch
Příkon 575 W
Počet rychlostí 5
Hmotnost 1.1 kg
Napájení síťové
S mísou na šlehání ne
Držák na stěnu ne
S nástavcem na hnětení ano
S chopperem ne
S nástavcem na ponorné mixování ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty