Popis

Bosch TCZ6004 4 ks

BSH: 00311909 00311808 00312096 00311578 00311530, TCZ6004

EAN 4242002763217

• Obsah balení: 4 tablety à18 g (2 použití)
• Účinné, rychlé a spolehlivé odstranění usazenin vodního kamene
• Prodloužení životnosti a zvýšení výkonu spotřebiče

Odvápňovací tablety kávovaru jsou speciálně navrženy tablety nebo kapsle obsahující látky, které slouží k odstranění vápníkových a minerálních usazenin, které se hromadí v kávovaru, zejména v trubkách a výměníku tepla. Tyto usazeniny jsou výsledkem tvrdé vody a mohou výrazně ovlivnit chod a výkon kávovaru.

Zde jsou některé důležité informace o odvápňovacích tabletách kávovaru:

-
Účel: Osvědčená voda obsahuje minerály, zejména vápník a hořčík, které se mohou ukládat v trubkách, ventilech a jiných částech kávovaru. To může způsobit snížení výkonu, delší časy na přípravu kávy a zvýšenou spotřebu energie. Osvědčování kávovaru pravidelným používáním odvápňovacích tablet pomáhá odstranit a prevenci těchto usazenin.

-
Složení: Odvápňovací tablety obsahují obvykle kyseliny, jako je citronová kyselina nebo octová kyselina, které reagují s minerálními usazeninami a rozpouštějí je.

-
Frekvence použití: Četnost použití odvápňovacích tablet závisí na tvrdosti vody v dané oblasti a na tom, jak často používáte kávovar. Výrobce kávovaru obvykle doporučuje určitý časový interval mezi odvápňováním.

-
Postup odvápňování: Postup odvápňování zahrnuje obvykle rozpouštění odvápňovací tablety v určitém množství vody, a následně propuštění této směsi do kávovaru. Poté se tato směs nechá projít kávovarem, aby rozpustila a odstranila minerální usazeniny.

-
Bezpečnost: Je důležité dodržovat pokyny výrobce a dbát na bezpečnostní opatření při použití odvápňovacích tablet. Některé tablety mohou obsahovat silné kyseliny, a proto je třeba dbát na ochranu pokožky a očí a zajistit dostatečné větrání při manipulaci s nimi.

Pravidelné odvápňování kávovaru pomáhá zachovat jeho výkon a prodlužuje jeho životnost. Pokud nejste si jisti, jak často a jak provádět odvápňování, zkontrolujte návod k obsluze svého konkrétního kávovaru, nebo se obraťte na výrobce pro doporučení.

Prostředek je speciálně vyvinutý pro tyto výrobky:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch
Počet kusů 10