Popis

Bosch TCZ8001 10 ks

BSH: 00311969 00311560 00310575, TCZ8001

EAN 4242005126538

• Vhodné pro plně automatické kávovary a varné konvice
• Obsah balení: 10 tablet (10 použití)
• Účinné, rychlé a spolehlivé odstranění tukových usazenin
• Prodloužení životnosti a zvýšení výkonu spotřebiče

Čistící tablety pro kávovary jsou určeny k odstranění nečistot, zbytků kávy, olejů a dalších usazenin, které se mohou hromadit uvnitř kávovaru. Pravidelné používání čistících tablet může zlepšit chuť a kvalitu vaší kávy a současně udržovat kávovar v optimálním stavu. Zde jsou některé obecné informace o čistících tabletech pro kávovary:

-
Funkce čistících tablet:

Čistící tablety jsou navrženy tak, aby odstraňovaly zbytky kávy, oleje a bakterie, které se mohou hromadit na různých částech kávovaru, jako je například mlecí komora, tryska nebo hadice.

-
Používání při odvápňování:

Některé čistící tablety jsou formulovány tak, aby zároveň sloužily k odvápnění kávovaru. To je užitečné, protože vodní usazeniny, zejména vápník, mohou ovlivňovat výkon kávovaru.

-
Frekvence používání:

Četnost, s jakou by měly být čistící tablety používány, závisí na intenzitě používání kávovaru a tvrdosti vody ve vaší oblasti. Někteří výrobci doporučují používat čistící tablety pravidelně, například každých několik týdnů.

-
Postup použití:

Postup při použití čistících tablet se může lišit v závislosti na značce a modelu kávovaru. Obvykle se však čistící tableta jednoduše umístí do přístroje a spustí se speciální čistící program podle návodu k obsluze.

-
Bezpečnostní opatření:

Je důležité dodržovat pokyny výrobce v návodu k obsluze kávovaru a čistících tablet. Ujistěte se, že jsou tablety vhodné pro váš konkrétní typ kávovaru.

-
Kombinace s odvápněním:

Některé výrobky nabízejí kombinované čistící a odvápňovací tablety, což může být praktické pro údržbu kávovaru.

Před použitím čistících tablet si vždy pečlivě přečtěte návod k obsluze svého kávovaru a dodržujte pokyny výrobce, abyste zajistili bezpečné a efektivní používání.

Prostředek je speciálně vyvinutý pro tyto výrobky:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch
Počet kusů 10