93 %
(6 hodnocení)
Boss
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(6 hodnocení)
Boss
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

BOSS VE-2

Studiový vokalizér v jednoduchém stompboxu

Kombinací sofistikovaného zvuku s jednoduchým ovládáním, VE-2 Vocal Harmonist dodává kompletní efektové řešení pro všechny zpěváky, zvláště ty, kteří hrají na kytaru. Tento přenosný, bateriemi napájený stompbox má vše co potřebujete, chcete-li vytvářet vytříbené zvuky ve studiové kvalitě kdekoliv zpíváte, od koncertních pódií a pouličních akcí, po cvičení a zábavu doma. VE-2 vyčaruje krásně harmonizované vokály, které se řídí vašim zpěvem, na výškách, jež automaticky sledují buď akordy, hrané na zapojenou kytaru, nebo tóninu presetu, popř. kombinaci obou. Použitím jednoho z těchto tří pracovních režimů, je snadné tvořit perfektní harmonie v reálném čase v libovolné tónině, dokonce, i když nemáte žádnou zkušenost s technickým vybavením či hudební teorií. Kromě harmonie, VE-2 nabízí základní efekty pro obohacení vašeho hlasu, např. kvalitní reverb/delay a enhancer, pro opravu výšky tónu v reálném čase. K dispozici je také funkce USB Audio, která umožňuje připojení do počítače a jednoduchý záznam zajímavých zvuků VE-2 pro další nahrávání vokálů, či videí pro sociální média,

•Funkce Auto Harmony automaticky detekuje akordy, hrané na připojenou kytaru a

generuje perfektně sedící harmonie, dokonce i když dojde uprostřed songu ke změně

tóniny

•Sóloví zpěváci mohou tvořit harmonie ručním nastavením tóniny songu, speciálním

knobem na panelu

•Režim Hybrid tvoří harmonie, založené na kytarových akordech na vstupu, i na

ručním nastavení tóniny, což se hodí u songu, kde dochází k přechodům kytarového

partu na rytmický, a na sólový part

Na výběr je ze 24 typů harmonie (12 jedno- a dvou-hlasé harmonie plus variace, které nabízí ještě plnější zvuk)

•Uživatelsky přívětivé rozhraní je jednoduché pro použití, dokonce i po zpěváky, kteří

nejsou obeznámeni s používáním efektů

•Jednoduché nastavení efektů reverb a delay, jediným knobem

•Funkce Enhance určuje dynamiku a aplikuje jemné změny výšky podle zpěvu

•Tři paměti pro uložení oblíbených nastavení

•Pracuje na čtyři AA baterie nebo volitelný zdroj řady PSA

•XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením (phantomové napájení je

dostupné i když pracujete na baterie)

•Funkce USB audio umí snímat zpracované vokály do počítače

Osvěžte své vokály krásnou harmonií – stačí zapojit kytaru a zpívat!

Jakmile zapojíte kytaru do VE-2, funkce Auto Harmony detekuje akordy a tóninu, ve které hrajete, a automaticky generuje správné harmonie pro váš zpěv – je to tak snadné! Jestliže nehrajete na kytaru, ať svou kytaru zapojí váš kytarista z kapely, popř. nastavte tóninu songu ručně, knobem na panelu. Režim Hybrid nabízí to nejlepší z obou světů, umí sledovat rozvoj kytarových akordů a respektuje ruční nastavení. To je ideální ve chvíli, kdy hrajete riffy na svůj nástroj a současně zpíváte – jakmile dozní akord na kytaře, ruční nastavení VE-2 přebírá vedení. Díky těmto třem intuitivním postupům, můžete dosáhnout přirozených, stabilních harmonií, i bez jakýchkoliv znalostí elektronických zařízení či hudby vůbec.

Nejrůznější typy harmonií vyhoví každému stylu

U VE-2 máte na výběr ze 12 různých typů harmonií, takže jistě najdete zvuk, který se hodí pro každý hudební styl. Volíte jednoduše speciálním knobem na panelu, typy obsahují jeden či dva přidané hlasy v různých intervalech stupnice, nad a/nebo pod samotnou melodií. Každý typ má nastavení variace, která zahrnuje více hlasů pro ještě plnější harmonie. Od jemně zabarveného odstínu, po bohatý orchestrální zvuk, s VE-2 je velmi snadné tvořit zajímavé vokály.

Uživatelsky přívětivé rozhraní a snadné ovládání

VE-2 je ohromně intuitivní pro kohokoliv, dokonce i pro zpěváky, kteří nemají žádné zkušenosti se zvukovým vybavením. Tlačítka a knoby okamžitě zjednodušují získání skvělých zvuků, přičemž vás LEDky přehledně informují o aktuálním nastavení harmonizéru. Integrovaný multifunkční nožní spínač umožňuje za/vypínat harmonizér, popř. obcházet zvuk VE-2 během hraní kompletně, a dokonce můžete připojit dva volitelné nožní spínače, a rozšířit tak možnosti ovládání podle potřeby. Kromě toho můžete uložit až tři oblíbené zvuky do připravených pamětí a dotykem prstu je vyvolat.

Vše podstatné pro vyladěný vokál, v jediném kompaktním pedálu

Už se nemusíte spoléhat na zvukaře, aby vám vylepšil vokály – vše, co potřebujete, je ve výbavě VE-2. Sekce Echo nabízí kvalitní reverb, delay, nebo mix či obojí, vše intuitivně nastavitelné speciálním knobem. Prvním stiskem tlačítka Enhance vyvážíte vokály vylepšenými studiovými zvuky, kdežto druhým stiskem přidáte jemné opravy výšek pro lepší stabilizaci harmonie. XLR vstup přijímá několik profesionálních typů mikrofonu, včetně studiových kondenzátorových, které pro svou práci vyžadují phantomové napájení. Phantomové napájení je dokonce dostupné, i když jede VE-2 na baterie, což umožňuje použít tyto kvalitní typy mikrofonů kdekoliv potřebujete.

Připojte PC a nahrajte své vokály

Normálně vyžaduje nahrávání vašeho zpěvu, společně s harmoniemi a zvukovými efekty, komplikovanou soustavu více zařízení. U VE-2 je tomu však jinak! Stačí jej zapojit do počítače USB kabelem, a můžete využít svůj oblíbený nahrávací software pro snímání hlasu i s harmoniemi a efekty. Kromě aplikací pro hudební produkci a kompozice, nabízí zpěvákům také jednoduchý způsob jak dosáhnout zajímavých vokálů, třeba při natáčení videí pro sociální média. Díky funkci Loopback u VE-2, můžete míchat přehrávaný audio signál z počítače se zvukem mikrofonu, což umožňuje snadno nahrávat zpěv s doprovodnými stopami, popř. karaoke záznam současně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boss
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky