91 %
(34 hodnocení)
Kerbl hnědá domečky dřevěná
91 %
(34 hodnocení)
Kerbl hnědá domečky dřevěná

Popis

Bouda kočičí, domeček RUSTICA, 57 x 45 x 43 cm

Dřevěná bouda pro kočky KERBL RUSTICA 57 x 45 x 43 cm
Bouda pro kočku, dřevěná, okno z plexi skla, výškově nastavitelné plastové nožky, odklopná dvířka.
Jedná se o perfektní domeček pro kočku, který se bude krásně vyjímat na každé zahradě nebo na balkóně. Tato bouda pro kočku má výborný poměr ceny a kvality. Dřevěný kočičí domek poskytne mazlíčkům příjemné bezpečné zázemí. Kočky budou mít v domku dostatek světla díky okénku z plexiskla. Nemusí se bát ani větru a chladu, jelikož dvířka jsou chráněna průhlednými lamelami.
Jedná se o perfektní boudu pro kočku s výškově nastavitelnými nožkami a s odklopnými dvířky, které mazlíčka chrání před větrem a chladem.
Vybavení domečku
Domeček pro kočky je vybaven malým okénkem vyplněným plexisklem, pro zajištění více světla v interiéru. Dvířka jsou opatřena výklopnými průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu. Bouda pro kočku má čtyři výškově nastavitelné plastové nožky.
Vlastnosti materiálu domku
Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 7 kg. Střecha domku je pokryta ochranným nepromokavým materiálem. Přesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.
Parametry produktu

Hmotnost
7 kg

Vnější rozměry celého domečku
57 x 45 x 43 cm

Rozměry podlahy
50,5 x 33,5 cm

Rozměry dvířek
15,5 x 21 cm

Tloušťka stěn
1 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kerbl
Barva hnědá
Typ výrobku domečky
Materiál dřevěná