48 %
(5 hodnocení)
Braun čelní Zvukový signál bezkontaktní Displej
48 %
(5 hodnocení)
Braun čelní Zvukový signál bezkontaktní Displej

Popis

Braun BNT 400

Teploměr pro náročné a funkcí Age of Precision®.
Teploměr určený pro ty nejnáročnější spotřebitele, kteří nechtějí nechat nic náhodě. BNT400 kombinuje snadné používání dotykového i hmatového měření s unikátní technologií Age of Precision® společnosti Braun, která pomáhá rodičům eliminovat pochybnosti při měření teploty.
Extrémně citlivý senzor měření.
Extrémně citlivý senzor kombinovaný s inovativním optickým systémem zachycuje dvakrát tolik tepla vyzařovaného lidským tělem jako tradiční čelní teploměry. Zachycená energie se pak převede na klinicky přesné měření teploty. Navíc v bezkontaktním režimu indikuje snímač polohy správnou polohu teploměru tak, aby výsledek měření byl co nejpřesnější.
Správná poloha teploměru při měření.
Poloha teploměru a jeho vzdálenost od čela jsou velmi důležité v případě měření teploty pomocí neinvazivních metod. Toto je zajištěno systémem vyvinutým firmou Braun, který udává správné nastavení teploměru. Speciální senzor, který zajišťuje přesné odečítání měření, osvětluje bod mezi obočím na čele, kde se má měřit teplota. Systém, který usnadňuje správné nastavení teploměru, ukazuje, zda je teploměr příliš daleko od čela a výsledek může být nepřesný. Velký displej s variabilní barvou podsvícení navíc usnadňuje interpretaci výsledku měření.
Dvojitá technologie měření.
Dvojitá technologie - Bezdotykového a hmatového měření čela.
Bezkontaktní režim: neinvazivní a pohodlné – až 2,5 cm od čela.
Dotykový režim: režim měření na čele. Rychlé a jemné měření za méně než 2 sekundy.
Průkopnická technologie.
Ultrasenzitivní snímač a optický systém s klinicky precizní přesností v obou měřicích režimech.
Funkce Age Precision®.
Funkce Age Precision® s barevnou interpretací výsledků na displeji. Definice horečky se mění s věkem. Můžete nastavit věk pro určení hodnot teploty pro celou rodinu. Rodiče už nemusí hádat, jaká teplota je v normě a kdy začíná nemoc. Obrazovka svítí zelenou barvou – když je teplota normální, žlutá – když je teplota zvýšená, červená – když je horečka. Tichý režim pro měření noční teploty a osvětlení nočního zobrazení jsou užitečné při kontrole teploty, když nechcete vzbudit dítě.
Režim měření teploty potravin.
Teploměr BRAUN BNT 400 je multifunkčním přístrojem. Umožňuje snadno měřit teplotu potravin, nápojů nebo vody pro dětskou koupel.
Doporučen pro: novorozence, děti a dospělé.

Balení obsahuje:
-2 baterie typu AAA
-návod k obsluze a teploměr
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Braun
Místo měření čelní
Zvukový signál ano
Typ teploměru bezkontaktní
Displej ano