Britax Set Smile III + korba atlantic green 2022

0 %
(0 hodnocení)
Britax Römer hluboké nafukovací gumová S odpružením Se zatáčecími koly

Britax Set Smile III + korba atlantic green 2022

0 %
(0 hodnocení)
Britax Römer hluboké nafukovací gumová S odpružením Se zatáčecími koly

Popis

Britax Set Smile III + korba atlantic green 2022

Podrobnosti o produktu BRR011332_Atlantic Green Set kočárek Smile III plus hluboká korba

Praktický kočárek, který vám usnadní každodenní život s miminkem. Součástí sady je podvozek, sportovní sezení a hluboká korba. Pro děti od narození do 22 kg

Jízda bez omezení
Jeďte kdykoliv a kamkoliv a ndash; kočárek Smile III vás nezklame na dlážděných ulicích města ani v náročném terénu v přírodě. Úzká konstrukce o šíři 57 cm byla navržena pro snadné manévrování v přeplněném městě. Bytelný a odolný podvozek s centrálním odpružením a velkými pěnovými koly vás zase bezpečně provede všemi nástrahami terénu za hranicemi města. Užijte si plynulou a ničím nerušenou jízdu.

Pomocník pro každodenní život
Kromě nespočtu praktických funkcí vás kočárek na první pohled zaujme propracovaným designem, který přichází v několika barevných variantách. Díky výškově nastavitelnému madlu bude ovládání kočárku vždycky pohodlné a na míru. Potah z eko kůže navíc dodá kočárku nádech luxusu. Pro bezpečné zabrzdění slouží brzda s vrchním nášlapem, která je vybavená indikátory. Díky nim budete vždy vědět, zda je kočárek bezpečně zabrzděný. V případě, že nebude kočárek potřebovat, lze podvozek složit do kompaktních rozměrů. Sám stojí na místě a má pojistku proti samovolnému rozložení.

V úzkém kontaktu s dítětem
Hluboká korba Smile III je určená pro ty nejmenší děti. Můžete ji používat od narození až do doby, kdy bude dítě samostatně sedět. Extra měkké a bohaté polstrování v kombinaci s dostatečným prostorem z ní dělá dokonalé místo na ničím nerušený odpočinek. Extra dlouhá stříška s větracím oknem pomáhá lepší cirkulaci vzduchu a regulaci teploty uvnitř kočárku. Korba obsahuje praktická tlačítka, po jejichž stisknutí ji lze bezpečně odejmout z podvozku.

Vždy v obraze ve sportovním sezení
Když je dítě větší, začne sledovat svět okolo sebe. Díky nastavitelnému sportovnímu sezení mu můžete umožnit sedět jak po směru tak i v proti směru jízdy. Zádová opěrka je plně polohovatelná až do lehu a extra dlouhá, když tedy dítě unaví koukání po okolí, může si nerušeně zdřímnout. Součástí jsou i měkce polstrované bezpečnostní pásy a pojistka proti převrácení.

Ekologické řešení
Myslete na životní prostřední s inovativní řadou autosedaček a kočárků. Všechny potahy byly vyrobeny ze 100procent recyklovaného polyesteru z plastových lahví, díky čemuž je aktivně podporovaná bezpečná udržitelnost.

a bull; Set podvozku, sportovního sezení a hluboké korby
a bull; Úzká základna
a bull; Velká nafukovací kola, přední otočná s aretací
a bull; Možnost jízdy po i proti směru
a bull; Výškově nastavitelná rukojeť
a bull; Moderní design
a bull; Bezpečnostní brzda
a bull; Velký úložný košík
a bull; Samostatně stojí složený
a bull; Měkká vypolstrovaná korba
a bull; Extra široká stříška s větracím okénkem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Britax Römer
Typ hluboké
Typ kol nafukovací gumová
S odpružením ano
Se zatáčecími koly ano
Barva zelené
Modelový rok 2022