85 %
(4 hodnocení)
Buki 8 let pro kluky a holky Buki
Zobrazit další nabídky
85 %
(4 hodnocení)
Buki 8 let pro kluky a holky Buki
Zobrazit další nabídky

Popis

Buki Profesionální hrnčířské studio

Staňte se mladým hrnčířem s naším kouzelným hrnčířským kruhem! Tato hračka je perfektní volbou pro kreativní kluky a holky, kteří touží objevit umění hrnčířství. Vhodná pro děti od 8 let, tato sada nabízí kompletní pracovní stanici s oddělitelnou motorovou jednotkou a pedálem, což umožňuje malým umělcům vytvořit opravdové hrnčířské dílo.
S 2kg hrnčířského jílu – 1kg bílého a 1kg hnědého – mohou děti zažít radost z tvorby vlastních uměleckých děl. Součástí sady je také bohatá kolekce pracovních nástrojů, dekoračních prvků a motivů, od barviček až po třpytky, což dětem umožní vyjádřit svou kreativitu a fantazii.
Navíc, díky snadnému čištění a odnímatelným součástem, včetně motorové jednotky, je údržba této hračky hračkou. Děti mohou vytvářet unikátní dárky pro babičku, maminku nebo kamaráda, každý kousek ozdobený nápisem, razítky nebo barevnými kamínky.

Součástí balení je:
1 pracovní stanice se šuplíkem a stolkem (průměr rotující základny 13 cm)
1 odnímatelná motorová jednotka s pedálem
2 kg hrnčířského jílu (1 kg bílý, 1 kg hnědý)
Houbička a sada nástrojů pro opracování
Barvy, třpytky, razítka, flitry, paletka

Napájení je zajištěno pomocí adaptéru do zásuvky 220V (EU), který je součástí sady. Připravte se na hodiny zábavy a tvorby s tímto úžasným hrnčířským kruhem!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Buki
Věk od 8 let
Určení pro kluky a holky
Značka Buki
Zobrazit další nabídky