Popis

Bunaty Mini WiFi

BUNATY mini WiFi: Vstupte do nové éry fotopastí
BUNATY mini WiFi je více než jen fotopast. Je to zařízení navržené s ohledem na potřeby uživatelů, kteří vyžadují vysokou kvalitu, moderní technologie a snadnou obsluhu. Buďte připraveni na revoluci ve světě fotopastí.
 
Inovace v kompaktním balení: Seznamte se s BUNATY mini WiFi, nejnovějším průkopníkem ve světě fotopastí. Přestože je její velikost malá, skrývá v sobě technologie, které ji řadí mezi špičku na trhu.

Připojení bez hranic: S integrovaným WiFi a Bluetooth můžete jednoduše stahovat snímky do svého mobilního zařízení, i z těch nejodlehlejších koutů. Zároveň vám tato funkce umožní diskrétní umístění fotopasti bez nutnosti častých kontrol.
Oceněná kvalita: BUNATY mini není jen dalším produktem na trhu. Již po několik let je hodnocena jako jedna z nejprodávanějších a nejúspěšnějších fotopastí, což potvrzuje její osvědčenou hodnotu.

Světlo ve tmě: Vybavena dvěma LED diodami nejnovější generace, tato fotopast osvítí oblast jako žádná jiná. Ať už na ochranu majetku nebo sledování zvěře, BUNATY mini WiFi je vaším spolehlivým společníkem.

Nepřekonatelná kvalita obrazu: Denní barevné fotografie a noční černobílé snímky s rozlišením až 32MP, doplněné o možnost nahrávání krátkých video sekvencí. Kvalita snímků je nekompromisní.

Intuitivní a snadná obsluha: Díky velkému LCD displeji a intuitivnímu českému menu je nastavení fotopasti rychlé a jednoduché. Nechte se vést k dokonalým snímkům.

Dokonalá lokalizace a podpora: S českým menu, návodem a technickou podporou je BUNATY mini WiFi plně přizpůsobena potřebám českých a slovenských uživatelů. Máte k dispozici podporu, na kterou se můžete spolehnout.

 
Technická specifikace:

Rozlišení
32MP

Rozlišení videa
32MP

Baterie
4x AA s možností připojení externího zdroje

Rozměry
10 x 8 x 4cm

Úhel záběru
55°

Přísvit
940nm - okem nezaznamenatelný

Dosah přísvitu
10-15 metrů

Záznam Foto + Video
ANO

Prohlížení foto na LCD
ANO

Displej
2" barevný

Jazyk
Čeština

Funkce

WiFi
Časovač
Foto + video
Noční přísvit
Detekce pohybu
Vlhkotěnost

Dosah PIR
15 metrů

Rychlost spouště

0,5s

Paměťová karta
micro SD

Konektory

USB

Možnost uchycení na stativ
ANO

 
Balení obsahuje:

Fotopast Bunaty mini WiFi
USB kabel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bunaty
Dosvit IR až 15m
Infra přísvit 940nm (neviditelný)
Maximální kvalita fotografie 32 Mpix

Podobné produkty