Popis

BWT Magnesium 6ks

Balení 6ks filtrů BWT magnesium + 1ks ZDARMA
 
Vhodné pro všechny standardní filtrační systémy s oválným tvarem, např.LAICA Biflux, Brita MAXTRA DAFI Unimax atd.
Jemně mineralizovaná voda hořčíkem je chutnější, a zdravější! Unikátní patentovaná techologie filtru BWT s hořčíkovým mineralizérem zlepšuje chuť přefiltrované vody. Dodá vodě cenný minerál hořčík, který má také blahodárný vliv na Váš organismus. Je vhodná nejen pro každodenní pití, ale i pro přípravu všech studených i teplých nápojů a jídel. Skvělou chuť ocení zejména milovníci výborné kávy i čaje..
 
BWT vyvinula unikátní technologii Mg2+, které dává filtrované vodě vynikající, plnou přírodní chuť. Současně obohacuje pitnou vodu o ionty zdraví prospěšného hořčíku.
 
Filtrací z vody odstraníme škodlivé látky, jako např. těžké kovy (kadmium, olovo, zinek a měď, jsou-li ve vodě přítomny)a další nežádoucí substance, jako je vodní kámen, chlór a jeho škodlivé organické sloučeniny, které zhoršují chuť vody. Vhodné pro použití ve všech oválných filtračních systémech (typ Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)
 
SPECIFIKACE:
- filtruje pitnou vodu a obohacuje jí o ionty zdraví prospěšného hořčíku
- Magnesium Mineralizer - Hořčíkový mineralizér
- obsah balení: 12ks náhradních filtrů, designová láhev - ve tvaru sešitu A5, která se vejde do každé tašky nebo zavazadla - materiál Triton, BPA-free, objem 420ml, výška 21cm, váha 100g
- kapacita filtru: 120 l přefiltrované vody/28 dní
- typ filtru: vhodné pro použití ve všech oválných filtračních systémech (typ Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anna/BWT