100 %
(1 hodnocení)
Canpol Babies Elektronické odsávačky Canpol babies
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Canpol Babies Elektronické odsávačky Canpol babies
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Canpol Babies Elektrická nosní odsávačka EASY&NATURAL

Elektrická nosní odsávačka canpol babies EasyNatural během několika sekund vyčistí nos vašeho dítěte a umožní dítěti volně dýchat.
Nabitou elektrickou nosní odsávačku canpol babies EasyNatural lze používat bezdrátově – nepotřebujete vysavač, proto je pro vaše miminko bezpečnější. Baterie se nabíjí přes USB kabel, takže ji můžete nabíjet i přes powerbanku jako další ochranu proti vybití, když jste mimo domov. Režim tichého provozu vám umožní používat zařízení i když dítě spí.
Sada obsahuje 2 vyměnitelné silikonové koncovky přizpůsobené věku a potřebám miminka – s úzkým koncem, kterou lze použít pro malé děti nebo tekutý hlen, a širší koncovkou určenou pro větší nosní dírku nebo pro použití s hustým hlenem.
Měkký a bezpečný silikon, ze kterého jsou koncovky vyrobeny, chrání nosní sliznici a zabraňuje jejímu poškození při náhlých pohybech dítěte.
Aspirátor se snadno udržuje v čistotě – nádobku na hlen lze vyjmout a omýt a silikonové koncovky lze sterilizovat. Sada obsahuje také speciální kartáček, který umožňuje důkladné čištění koncovek.
Elektrická nosní odsávačka canpol babies EasyNatural je ideální pro rychlé, efektivní a hygienické odstranění nosního hlenu. Doporučuje se dětem od prvních dnů života.

Šetrné k dětem a praktické pro rodiče – usnadní péči o dítě při nachlazení.

Efektivní – rychle a přesně odstraňuje hlen z nosu dítěte

Diskrétní – tichý provoz umožňuje používat zařízení i když miminko spí.

Pohodlné nabíjení a bezdrátové použití – nabíjení přes USB kabel nebo powerbanku.

3 úrovně sacího výkonu – nízký, střední a vysoký v závislosti na množství a konzistenci hlenu.

2 vyměnitelné nástavce – delší a kratší pro lepší přizpůsobení odsávačky nosu dítěte.

Měkký silikon – nástavce do nosu, vyrobené z bezpečného a pružného silikonu, nedráždí jemnou dětskou sliznici.

Snadno se udržuje v čistotě – díky jednoduché sterilizaci silikonových nosních nástavců a vyjímatelné nádobce na hlen a čistícímu kartáčku.

Funkční zařízení – snadné použití a praktické díky ergonomickému designu, který zajišťuje volnost při používání.
Odsávačka odpovídá požadavkům:

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se elektrických zařízení určených pro používání v určitých mezích napětí.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/108/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se elektromagnetické kompatibility.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie.
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canpol Babies
Elektronické ano
Typ produktu odsávačky
Značka Canpol babies
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky