Popis

Carrera 61511 GO Ovladač rychlosti

Carrera GO Ovladač rychlosti
Ovladač rychlosti; 1ks - Ovladač pro řadu GO!!! Vrchni tlačítko slouží k přidávání a ubírání rychlosti. Přední tlačítko je "TURBO" a slouží k okamžitému zrychlení - používá se pro projíždění loopingu. Ovladač rychlosti pro řadu GO!!!
Informace o zboží: Balení: 1 ks
Technické údaje: Vhodně použít pro měřítko dráhy: 1:43 Vhodně použít pro měřítko aut: 1:43
Doplňující informace: analogové příslušenství

Potřebujete pomoc pro vytvoření vlastní autodráhy? Potřebujete pomoc při objednání dalšího příslušenství k Vaší autodráze?
 
Kvalita značky Carrera je garantována rakouským výrobcem autodráh. CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici s logem Carrera, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky a je jedno na jakém okruhu as jakým autem budete zrovna závodit. Tento pocit zažívají tisíce fanoušků již od roku 1963, kdy značka Carrera vyrobila svou první závodní dráhu. Během následujících více než čtyřiceti let, se Carrera probojovala až na úplnou špičku v oblasti autodráh, aut a jejich příslušenství. Dnes nabízí produkty nejvyšší kvality, které jsou určeny nejen dětem ale i dospělým, pro které se staly autodráhy hobby na celý život.
Upozornění: 6+ Varování: Tento produkt není vhodný pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou představovat nebezpečí udušení. Některé komponenty mají funkční ostré hroty a hrany. Zacházejte s nimi opatrně. Výrobek používejte pouze s doporučeným transformátorem. Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.
Zobrazit více

Parametry

Typ ovladače
Výrobce Carrera
Určeno pro set Carrera GO
Značka Carrera