100 %
(10 hodnocení)
Catler 7.2 l Termostat Vyjímatelná nádoba Časovač

Popis

Catler HG 410

Catler HG 410 8 v 1 Horkovzdušná fritéza Catler je kompaktní spotřebič, který v sobě ukrývá hned 8 různých funkcí, díky nimž rozšíří vaše kuchařské možnosti, i když bydlíte jen v malém bytě. Kromě fritování bez tuku můžete grilovat, péct maso, moučníky, pizzu, zapékat či sušit potraviny. Spotřebič má vysoký příkon 1 500 W a objem 6,5 litru.
Plně se vám přizpůsobí K ovládání slouží LCD panel, jehož obsluha je rychlá a intuitivní. K dispozici budete mít manuální režim i různé možnosti nastavení jednotlivých funkcí. Můžete například nastavit teplotu ohřevu až do 230 °C. Časovač má rozsah až na 120 minut. Pochutnejte si na zdravější variantě kroket, grilované rybě nebo vlastnoručně připravených zdravých zeleninových chipsech.
Klíčové vlastnosti:

Horkovzdušná fritéza s 8 funkcemi
Nastavení teploty a času ohřevu
V 6,5l nádobě připravíte spoustu receptů
Pro zdravé fritování bez tuku navíc
Kompaktní velikost a bohaté příslušenství

S pomocí horkého vzduchu připraví lahodná, křupavá jídla bez nadbytečných kalorií.
Zdravější jídla bez tuku Grilované a fritované pokrmy budou odteď mnohem zdravější, a tak si je můžete bez výčitek dopřávat častěji. Horkovzdušná fritéza Catler totiž frituje bez tuku.
Hodí se i do malé kuchyně Pokud máte k dispozici jen omezený prostor v kuchyni, je tento spotřebič skvělým řešením. Díky kompaktním rozměrům se totiž vejde na kuchyňskou linku, kde zabere málo místa a zároveň pro něj najdete každodenní využití.
Bohatá výbava Tento model má pestrou výbavu, která ještě více rozšíří vaše kulinářské možnosti. V balení najdete například formu na pizzu, fritovací koš a grilovací rošt.
Příslušenství:

Forma na pizzu
Pekáček
Fritovací koš
Grilovací rošt
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Catler
Objem nádoby 7.2 l
Termostat ano
Vyjímatelná nádoba ano
Časovač ano
Izolovaný plášť ano
Rozměry 24.5 x 39 x 40.5 cm
Hmotnost 8.1 kg
Regulace teploty ano
Displej ano
Horkovzdušné ano
Multifunkční ano
Klasické ne
Příkon 1500 W
Zobrazit více parametrů